הוצאת עין הרע

עין הרע קל מאד לזהות. החל מתקופת מבחנים או עבודה בה אתה נמצא, ואתה רואה שלכולם יש מזל רק לך לא. תקופת פריחה עם בנות או בנים אם את נקבה: רק את/ה לא מצליחים ונשארים רווקים וגלמודים. בקיצור נמרץ, כשאתם רואים שמסביבכם הכל ירוק ורק אצלכם חום ומעובש, משמע שעין הרע החלה לתקוף אתכם. למזלכם, ישנם לא מעט זיהויים קלים לעין הרע, כמו למשל איסור פתיחת מטרייה בתוך בית. מי שעושה כן חשוף לעין הרע. בכל מקרה, אם אתם חשים שנקלעתם לעין הרע, אתם צריכים להיפגש עם מתקשרת שתסייע לכם בהליך הוצאת עין הרע.

ההגעה למתקשרת

ניתן להגיע למתקשרת מהכתובים, כמו למשל מאמר זה, או מדף נחיתה מטעמה. מתקשרות גם נוהגות לפרסם ברדיו ובדפי אינטרנט ציבוריים. ניתן להגיע לטלפון של המתקשרת, או לפעול באמצעות הדואר האלקטרוני. חשוב מאד ליצור איזשהו קשר עם המתקשרת על מנת להבטיח כי הוצאת עין הרע תתחיל להיות מיושמת, ותתחיל להיות מיושמת בכיוון הנכון והרצוי עבורך.

קיום השיחות עם המתקשרת

השיחות יעסקו כולן בנסיבות ההיווצרות של עין הרע. למזלכם, אינכם צריכים לומר דבר למעט שאלות המתקשרת. היא תדע להסיק מהן מה קרה לכם וכיצד עין הרע תקפה אתכם. בהינתן המידע, תתחיל המתקשרת הליך של הוצאת עין הרע. הליך זה צפוי להיות מוקצב בזמנים שונים. ייתכנו הליכים מאד מהירים וייתכנו הליכים אטיים ומייגעים. כך או כך, המתקשרת תוכל למסור לכם בכל זמן נתון האם הוצאת עין הרע הושלמה או שיש עוד מה לעשות עד להשלמתה.

הוצאת עין הרע באופן סופי

על אף שלא תחושו דבר, כשהמתקשרת תודיע לכם שאין לכם יותר עין הרע, זה הרגע מהיפים בחייכם. אתם תחושו הקלה על אף שלא נעשה כלום עם הגוף שלכם. אתם תחושו שוב חדווה מהי, ותוכלו לטעום מטעמה של פריחה, ומטעמם של נופים יפים ולשמוח בחלקכם. במילים אחרות, כאשר הוצאת עין הרע הגיעה לגושפנקא הסופית, אתם יכולים להיות בטוחים שאתם בידיים מצוינות, ושהחזרתם אתכם לעצמכם. הוצאת עין הרע חיונית להמשך התפקוד התקין שלכם ולהמשך חיים פוריים וטובים בדרככם העתידית, תהא אשר תהא.