הסרת כישופים

אם אתם חשים שהמצב שלכם אינו שפיר, יחסיכם עם הזולת מתערערים, המזל לא מאיר לכם פנים, למדתם למבחן או השקעתם בעבודה כלשהי ואדם מזליסט "לקח לכם", הדברים הללו לא קורים סתם. ייתכן מאד כי חל עליכם כישוף. כישוף יכול לנבוע ממספר סיבות, ולא צריך למנות אותם. מספיק שפעם עברתם באיזו עיר שהייתם בה פעם אחת ותו לא, והתווכחתם פוליטית או וכיוח אחר עם מכשפה, ואתם בכלל לא צריכים לדעת שהיא מכשפה. יתרה מכך, בכלל לא הייתם צריכים לדבר איתה. מספיק שלא באתם לה בטוב בזווית העין, והיא עשויה הייתה לבצע את זממה.

מה עושים אם חושדים שאנו נגועים בכישוף?

אם יש ספק, אין ספק. יש לפנות לשירות הסרת כישופים. אנחנו מתמחים בהסרת כישופים בעופרת, בטלפון או באמצעות תקשור אחד על אחת. הסרת הכישוף לא תדרוש ממך מאמץ, מלבד לשתף עמנו פעולה. הסרת כישופים יכולה להחזיר אותך למוטב, לחיים סדירים ותקינים.

כמה זמן עורך שירות הסרת כישופים?

זה תלוי במתקשרת שלכם ובכם. זה יכול לקחת מפגש אחד, ויכול לקחת שיחת טלפון אחת. זה יכול לקחת ימים שלמים, ויותר. כל מקרה נמדד לגופו. אבל, אם כשפנית למתקשרת הבנת שיש לך בעיה, ובאת ברגל ימין בלי אילוצים, קיים סיכוי רב יותר שהכישוף יוסר מהר.

מה ההשלכות של אי הסרת כישופים?

חוסר הצלחה חברתית, חוסרת הצלחה עם החברים הקרובים ביותר. בהתחלה, עם המתעמלים/בעלי התחביב המשותף/המוזיקאים שלצדך וכד'. אחר כך עם האחים שלך. אחר כך עם ההורים שלך, ובסוף עם עצמך. זה עלול להביא לנטיות אובדניות, ולדברים שהשתיקה יפה להם. כישוף זה משהו שמוטב כי לא ישרור בגופך. גם אם לא איכפת לך המצב החברתי (ובישראל יש לא מעט כאלה "אטומים") ודאי איכפת לך מהמלאכה שתבצע, וגם היא, לא חשוב כמה מוכשר תהיה, עשויה להיפגם.

כיצד מתחילים?

יש לפנות למתקשרת אשר תתחיל בטיפול הסר הכישופים. ההסרה יכולה להתבצע בטלפון, אחד על אחת, בעופרת וכד'. היא תומר לך כמה מפגשים יש לבצע את מנת להתחיל לחזור לחיים תקינים. אנו תקווה שהחזרה תהיה מהירה ככל האפשר, ותוכל להמשיך לנהל את שגרתך באין מפריע.