מתקשרת מסייעת לך להגיע למציאות חדשה וטובה יותר

אם גם אתה מעוניין לקחת את גורלך בידייך, ולצאת לדרך חדשה ומפליגה שלא כוללת דיכאונות ומצבי רוח, ואינך סבור שהפסיכולוג הוא הפתרון, כנראה שהצדק עמך. פסיכולוג הוא ישות שבאים אליה באופן ממושך, לטווח ארוך, ולא לכל אחד זה מתאים. מה שכן מתאים כמעט לכולם הוא פגישה מהירה יחסית עם מתקשרת. תקשור בטלפון הוא דרך מצוינת לרפא דיכאונות, להסיר מכאובים ולחזור למוטב. באמצעות תקשור מסוג כזה ניתן להוציא עין הרע, להילחם בכישופים ולהחזיר אתכם אל דרך הישר.

מתקשרת בטלפון תרד לשורש הבעיה בלי הרבה מידע מצדך

המתקשרת תוכל, באמצעות טלפתיה, להגיע לעומקי נבכי נשמתך ולדעת מהי הבעיה שלך הלכה למעשה: מי פגע בך, מדוע זה קרה, וכד'. היא תעשה זאת באמצעות מידע דל ביותר ממך, בו אתה מתחיל לספר סיפור, והיא ממש תדע את ההמשך שלו, ואת השתלשלות האירועים. אתם תהיו המומים מה המתקשרת שלכם שטרם פגשתם כבר יודעת עליכם. בעקבות הידיעות שלה על השתלשלות האירועים, היא תדע מה הייתה הבעיה שלכם וכיצד יש לטפל בה על מנת למגר אותה.

פתרונות הבעיה יצריכו מכם סיעור מחשבתי

הדרישות של המתקשרת מכם לא יהיו בשמיים, אבל כן תצטרכו לשדר איזשהו רגש או איזושהי מחשבה שהיא מעוניינת שתשדרו על מנת שהיא תקבל זאת ותפעל למיגור הבעיה שגרמה לכם צער וכאב. מתקשרת תוכל להגיע בקלות לנבכי בעיותיכם ולהביא לפתרונן עם מעט שיתוף פעולה מצדכם. מאד חשוב להישמע להוראותיה ובכך להבטיח ניצחון מהיר יחסית על הדיכאון וכניסה חילקה לעולם האושר.

הסרת כל סוגי הכישופים ועין הרע

מתקשרת תוכל להסיר כישופים, עין הרע, וקטליזאטורים נוספים שגרמו לדיכאונות. זכרו שלא כל דיכאון הוא קליני, וגם מה שקליני לא בטוח שפסיכולוג ופסיכיאטר מספיקים בשביל לפתור. את הפיניש האחרון תעשה בדרך כלל מתקשרת, משום שרוב מצבי הרוח שאנו נתונים בהם הם כתוצאה מכישוף או מעשה רע אחר שנעשה ברמה הרוחנית כלפיכם. לעתים זה לא תלוי אדם אלא תלוי מעשה: מעבר מתחת לסולם פתוח או פתיחת מטרייה בבית עלולים ליצור עין הרע ולהעיר אותה. לכן, אם הייתם בכזה מצב, פנו למתקשרת.

השארת תגובה