עין הרע, הסרת אנרגיות שליליות

עין הרע , ואיך מסירים אנרגיות שליליות מאת המתקשרת מיטל אלבז לביא

עין הרע

עין הרע היא אנרגיה שלילית שקיימת באדם שחש קינאה לחבריו ולזולתו כתוצאה מחוסר סיפוק ממצבו האישי הזוגי החברתי התעסוקתי העסקי או המשפחתי. אדם שאינו מסופק ממה שיש לו בחייו אינו מאושר אדם שכל הזמן מזין את מחשבותיו בחוסריו ואינו שמח בחלקו יוצר תקיעות בחייו ומעצים אותה מכיון שאינו מייצר יש מאין. אינו משכלל ומדרג את חייו אינו משפר את מעשיו ואת הישגיו בחיים ולכן כל הזמן מספר לעצמו כמה הוא חלש וכמה אין לו וכמה הוא חסר וכמה הוא לא בסדר וכמה הוא לא טוב וכמה הוא לא מצליח וכתוצאה מכך הוא ממרמר את עצמו וממרר ומייאש את עצמו ואת קרוביו ילדיו אישתו חבריו לעבודה בני משפחתו  ובעיקר את עצמו.

אדם שחי כל הזמן בחוסר ובתחושת מחסור על הפער שבין הרצוי למצוי ואינו למד או מטפח את עצמו ועסקיו ואת משפחתו אינו משפר את מצבו הוא מעצים את התקיעות ואת החסרים שבחייו.

מחשבה יוצרת מציאות

אדם שדואג לשיח פתוח ומפרה עם עצמו אדם שדואג לשיח חיובי ומעצים עם עצמו ירומם את עצמו וישפר את מזלו ואת מצבו בחיים ואת עתיד גורלו אבל  אדם שכל הזמן מתלונן שרע ואין לו וחושב בצער ובתסכול על עצמו הוא מקטרג את עצמו ומעורר  על עצמו את מידת הדין שבחיים. בעולם הרוחני מתקיימים בנו מידת הרחמים שמתעוררת ככל שאדם עושה למען עצמו קרוביו וזולתו מעשים טובים ומדבר דיבורים טובים ומיישם את מידת השימחה שבחייו וקיימת מאידך מידת הדין שמתעוררת באדם שהוא ממורמר עצוב מתוסכל חי את החיסרון של עצמו ואת הצער שקיים בחייו. כאשר מידת הדין מתעוררת באדם ומעוררת איתה את העין הרעה וכתוצאה מכך האדם חווה צרות ייסורים מחלות וכישלונות אפילו עד לעוני וגירושים שיוצרים פירוד בין בני זוג ואפילו בין הורים לילדים רחמנא ליצלן.  כל המזיקים הללו מגיעים לאדם כתוצאה ממידת הדין שמתעוררת ומתקיימת באדם כתוצאה מצרות עין קינאה צער ושלל רגשות שליליים שמתקיימים באדם.

כל המבקש על חברו נענה בתחילה

אדם שמקנא בחברו על הישגיו ומקטרג עליו ומדבר עליו בלשון בלעם הרשע במילים רעות ומתוך צרות עין הוא בעצם מחליש וגודע את השפע של חברו ומצמצם את היכולת שלו להצליח ע"י שתילת אנרגיה שלילית שבאה מתוך מידת הדין שקיימת באדם המקנא ומשפיעה ישירות על האדם שמקנאים בו ומצרים עליו ועלולה לגרום לו לאסונות וכישלונות בחייו הדרך להימנע מצרות עין היא לחיות בצינעה וענווה להימנע מרברבנות ומראוותנות להימנע מלפרסם את הישגך בציבור שאינו מפרגן או בפני ציבור שחי בחיסרון ודבר הצלחתך תעיק עליו ותציף בו את מידת הקנאות שכן אין מלאכים בכדור הארץ לכולם יש משהו שמעיק וגורם לנו לקנאה שכן קינאה וספק הם תיקון העמלק בקיים בכל אחד מאיתנו.

חשיבה חיובית

ככל שאדם יחשוב דברים טובים על עצמו על ילדיו על אשתו על עבודתו ועסקיו על ביתו וסביבתו הוא יעורר בקרבו את מידת הרחמים השיח יהיה חיובי והתקשורת תהיה מקרבת אוהבת ואוהדת האווירה תהיה נעימה וחמה והאדם יחשוב מחשבות טובות יתעוררו בו מחשבות טובות יתעוררו בו שאיפות ותכניות לעתיד וכך יעורר את מידת הרחמים והחסד ויקיף את עצמו באוהבים ואוהדים ימצא חן וחסד בעיני כל רואיו.

הסרת עין הרע ואנרגיות שליליות

מתקשרת טובה ומטפלת אנרגטית יכולה לעזור להסיר ולנקות מכל אדם את ההשפעות של מידת הדין לטהר את האנרגיות וההשפעות השליליות ע"י חומרים מהקבלה עופרת טיפולים אנרגטיים ואפילו טיפולים רגשיים בפסיכותרפיה רוחנית ע"י עבודה של איזון אנרגטי על המרכזים האנרגטיים בגוף האדם ע"י טיהור אנרגטי של הגוף האטרי של האדם (ניקוי הילות) ע"י טיהור ההשפעות האנרגיות של האויבים והמזיקים ע"י חומרי קבלה עופרת בכור ביצה מלח לחשים ותפילות.

בטיפול רגשי אנרגטי יתנקה האדם מן  התחושות השליליות של הצער והתסכול שמייאשים ומצערים אותו יתנקה מן הקינאה וצרות העין שאופפת אותו יתנקה מכל ההרהורים והמחשבות האובססיביות השליליות שמציפים אותו ומנהלים את מחשבותיו ואת חייו ויתחבר לערוצי חשיבה חיוביים לתקווה ויקבל כלים מעשיים והכוונה ליצירת חיים טובים ומאושרים ולשינוי להצלחה ולהגשמה אישית עסקית משפחתית זוגית והורית.

שלכם באהבה מיטל אלבז לביא

מתקשרת ומטפלת רגשית רוחנית

0522-584232

 

השארת תגובה