אבחון בתווי פנים וקול

שמי מיטל אלבז לביא מתקשרת ומאבחנת באמצעות תויי פנים ותווי הקול. עי גלי הקול שלך אני יכולה לשמוע אותך ולראות את תוי הפנים שלך ולהכנס פנימה אל תוך פנים הנשמה שלך להיפגש עם ההדרכה הגבוהה שלך  ולבנות מפה שמתארת את מצבך האישי הזוגי,ההורי, המשפחתי, התעסוקתי,הרגשי והמנטלי של האדם.

מה ניתן לאבחן ולראות במפת התקשור בתוי פנים וקול?

תכונות אופי, תכונות אופי של האדם ,כישרונות, מתנות שקיבל ,הרגלי התנהגות והתנהלות,טריגרים למעוררי מתח, כישורים נטיות הוריות מקצועיות זוגיות, מנטליות מקצועיות וחברתיות. לאתר חסימות וקשיים, לראות את הדמויות שקרובות לאדם יקירים בוס ואנשים שקשורים לעניין השאלה .

ניתן לאבחן מבנה אישיות אמונות והרגלים גורמים מקדמים ומעכבים

ניתן לאתר קשיים בחיים ומחסומים פנימיים וחיצוניים סביבתיים אנרגטיים ומנטליים.

ניתן לראות דרך תוי הפנים והקול את האנשים שסובבים אותו משפחה חברים עמיתים לעבודה ואת אופי מערכות היחסים ולתת כלים והכוונה לחיזוק וייעול הקשרים.

ניתן לראות דרך תוי הפנים והקול מה התכלית והיעוד של שורש נשמת האדם בעולם. מדוע יש תקיעות ומהיכן היא נובעת ניתן לגלות דרך תוי הפנים והקול מהו יעודו של האדם בחייו ומהי תכלית חייו מה האנרגיה הדומיננטית שמפעילה את האדם ולכוון אותו לדרך ולאנרגיה חדשה.

ניתן לאבחן הפרעות קשב וריכוז לאבחן קשיים מוטוריים חידוד חושי ואבחון תפקודי מוח חושים קשב וריכוז מוטוריקה אמונות דפוסי חשיבה התנהגות והתנהלות מעוררי מתח וללמד את האדם להתנהג ולהתנהל בצורה שתקדם אותו בחייו.

ניתן לאבחן ולנתח התנהגות והתנהלות ולבדוק מה קורה בין ביחסים בעבודה בזוגיות בהורות במשפחה בחברה לראות מאבקי כוחות  במצבים בין מערכות יחסים בחברה בזוגיות במקומות עבודה בשותפויות לעשות התאמת זוגיות התאמת שותפויות עסקיות בדיקת התאמה בהשמה תעסוקתית.

מה התועלות שמתקבלות בפגישת תקשור בתוי פנים וקול?

פגישת איבחון בתוי פנים וקול נערכת בפגישה אישית בת ששעה או בפגישה טלפונית שנקבעת על פי בנק זמן שניתן לרכוש בתשלום מראש על פי פרקי זמן של רבע שעה, חצי שעה או שעה. בפגישת האבחון בתוי פנים וקול מקבלים הכוונה כלים הדרכה ויעוץ מה לעשות כדי לשפר כדי להצליח ולבדוק אם בכלל יש הצלחה אין הצלחה, יש עתיד אין עתיד, כדאי לא כדאי להשקיע מאמצים בקשר לבדוק מה התכלית מה היעוד מה חוסם בקשר מה מקדם בקשר ולאן לכוון בקשר על מה לעבוד ואת מה לשפר במערכת היחסים.

ניתן לבדוק מבחינה כלכלית מה המצב הכלכלי בבית בעסק ובכלל בהתנהלות הכלכלית והעסקית לבעלי עסקים ולניהול כלכלת הבית. ניתן לאבחן  מה מעכב מה חוסם מה קורה במצב העסק מיהם הנפשות הפועלות בעסק מי מכשיל ומי מקדם בעסקים ובמקומות עבודה.

ניתן לבדוק מה בהתנהגות  מכשיל את האוירה וכיצד ניתן לשפר ולייעל ניתן לאבחן חסימות מנטליות רגשיות התנהגותיות מנהליות ולקבל כלים הכוונה והדרכה כיצד לשפר את מצב האוירה במקום העבודה.

האבחון בתוי פנים וקול מתבצע בפגישה אישית או טלפונית נותן תשובות מדוייקות לגבי קונפליקטים עוזר לפתירת בעיות ופרשות דרכים באופן נקודתי מיידי וקצר. דרך הקול ניתן לזהות את תוי הפנים ודרך הפנים מתקבל המידע מתוך נבכי הנפש של האדם השואל ניתן לשאול על עצמך ועל אנשים שנוגעים לעניין השאלה.  

 

ניתן לרכוש בנק זמן של 5 דקות למסרים קצרים או לפרקי זמן של רבע שעה חצי שעה או שעה.  התשלום נעשה בהעברה בנקאית או כרטיס אשראי לפרטים וקביעת יעוץ חייגו 0522-584232 מיטל.

 

שמי מיטל אלבז לביא אני בת דור 4 למשפחה של מסטיקנים ומטפלים אלטרנטיבייים אני מתקשרת מלידה בשיטה ייחודית למדתי להיות מאמנת ומטפלת רגשית רב תחומית ברפואה משלימה. מעניין אותי לעזור לכל אדם להגשים את עצמו ולחיות חיים מלאים מוצלחים שמחים וטובים. אשמח לעזור גם לכם לשחרר חסימות ולהגשים מטרות בהורות, בזוגיות,במשפחה, בעסק, בעבודה בחברה ועם עצמכם.

 

שאלות נפוצות בנושא אבחון בתקשור תווי פנים וקול

שאלות נפוצות בזוגיות:

האם יש התאמה זוגיות ביננו?           האם הוא פנוי רגשית לקשר זוגי? האם זה מתאים לחתונה?

האם היא מתאימה לבני לחתונה?       מה הכוונות שלו\ה כלפיי? האם יש עתיד לקשר?

האם כדאי להביא איתו ילד? איזה איש משפחה הבחור?    איך הבחורה תהיה כאשת איש?

היא אמא טובה? הוא אבא אחראי? כדאי לי לעשות איתה\ו  הורות משותפת?

מהם החסימות שיש לי בתחומים של זוגיות ומערכות יחסים? למה אני לא מצליח\ה למצוא בן \בת זוג הרבה זמן?

האם אני אתחתן? למה אין לי חברים? מה עליי לעשות כדי להרחיב את המעגל החברתי שלי?

 

שאלות נפוצות בתחום של עבודה עסקים וקריירה

איזה מקצוע מתאים לי ללמוד? במה כדאי  לי לעסוק? באיזה תחום את ממליצה לי לפתוח עסק? כדאי לי פתוח עסק או להיות שכיר?  עבדתי במקום עבודה והיה סכסוך עבודה מה עליי לעשות כדי לקבל את זכויותיי ואת הפיצויים?  כדאי לי להעסיק את העובד הזה? את איזה עובד כדאי לי לפטר? כדאי להכנס לשותפות עם האדם הזה או האדם הזה ובמה כל אחד יתרום לקידום העסק? האם האדם הזה ישר כשותף\ עובד? מהם הכישורים של האדם הזה והאם כדאי להעסיק אותו?  השירותים של העסק שלי מתאימים לכל האנשים באיזה כדאי כדאי לי להתמקד שיניב תוצאות כספיות וסיפוק מהעבודה? יש לי קשיים בתחום ניהול עובדים איך אני יכול להיות עצמאי? מה עלי לעשות כדי שאני אעבור את ממבחני ההסמכה? האם כדאי לי לעזוב את מקום העבודה שלי? כיצד אסתגל למקום העבודה החדש? קצת ירד לי הבטחון העצמי כעובדת מאז שעבדתי בפעם האחרונה בתחום ….  הבוס פיטר אותי הוא יחזיר אותי לעבודה? מתי אמצא עבודה חדשה? סימתי לימודים האם אתקבל לעבודה בתחום שלמדתי?

שאלות נפוצות בתחום של הורות ומשפחה

מה אפשר לעשות על מנת שהיחסים ביננו האחים ישתפרו? מה חמותי חושבת עלי? ענינים של חמות וכלה  מה אני יכולה לעשות כדי לגרום לחמותי לחבב אותי? מה אני יכולה לעשות כדי לשקם את היחסים עם בעלי מה אפשר לעשות כדי לשפר את היחסים בין הילדים כל הזמנים מתווכחים על דברים קטנים ומהר מאוד מגיעה אלימות בינהם וברוגזים? מה ניתן לעשות עם התפרצויות הזעם של בני\ ביתי ? איך ניתן לקרב בין בעלי לילדה? איך ניתן ליצור סמכות הורית? מה עליי לעשות כדי שתווצר תקשורת מקרבת ביני לילדיי? איך ניתן לגייס את בעלי להיות שותף פעיל בגידול הילדים? איך אפשר לשפר את מערכת היחסים הזוגית ביננו? אשתי מזלזלת בי למה ואיך אפשר לתקן את היחס שלה אליי? ילד מתנגד לכל דבר בבית מה אפשר לעשות כדי למגר את ההתנהגות הזו? אני חשה שאני מקדישה את עצמי לבית לבעלי ולילדים ולא נשארים לי כוחות לעצמי אני מותשת איך אפשר ליצור את השינוי האם בני הבית יקבלו וישתפו פעולה איתי? אני בת 40 רוצה להתחיל ללמוד האם בעלי יקבל את השינוי? אני בת 40 אחרי כל השנים שהייתי בבית עכשו רוצה להתפתח ולעבוד בחוץ איך בעלי והילדים יקבלו את השינוי ומה עליי לעשות כדי להקל עליהם ולגייס את שיתוף הפעולה שלהם? סיכסוכי שכנים מה אפשר לעשות כדי למגר את הסכסוך ולסיים אותו? כמובן שישנם פניות לגבי שאלות נוספות ואתם מוזמנים להתקשר ולהתייעץ

שאלות נפוצות בתחום של התפתחות אישית ושיחרור מחסומים וחסימות

יש עליי עין הרע? יש עליי כישוף? מרחפת עליי מרה שחורה? אני חיה בבדידות ממש קשה לי עם המצב הזה מה עליי לעשות אחרת? יש לי חרדה חברתית אני נמנעת מחיי חברה ואפילו לצאת לחוג במתנס קשה לי יש דרך לשפר את זה? אני מאחרת כפייתית זה מפריע לכל הסובבים אותי איך אפשר למנוע את האיחורים האלה? אני כעסן מאוד הפתיל ממש קצר עברתי הרבה עומס נפשי לאחרונה וכל דבר נוגע בי ומצית את העצבים שלי מה אפשר לעשות? אני בכלל יכול להצליח בחיים? אני מרגיש חסום מכל הכיוונים לא היו לי מערכות יחסים שנים רבות ואני לא ממש אהוב בעבודה עושה את העבודה אבל לא הכוכב שם אני יכול בכלל לעשות משהו עם עצמי? אני כועס על עצמי והסביבה כל הזמן מאשימים אותי שאני לא בסדר בזמן שהם טועים מה אפשר לעשות? אני מרגיש שאין לי קרקע לעמוד עליה עברתי פיטורים אני לא יודע מה יהיה איתי מחר  כל הזמן בחרדות קיומיות יש דרך לעזור לי? אני עצוב וממורמר כל הזמן רוצה לחייך אבל לא מסוגל יש דרך להכניס את שימחה לחיי? אני כל הזמן חשה בינונית לא יוזמת כלום ולא הגעתי לכלום בחיי היתי רוצה להגיע למשהו בחיים את יכולה לעזור לי? מרגישה מותשת כל הזמן כל הזמן רוצה לישון והפעולות הקטנות של היומיום נראות לי כבלתי אפשריות יש מה לעשות כדי לצאת מזה? אני מרגישה שאני נותנת מעצמי ועוזרת לכל השכנות אבל שאני צריכה עזרה כולן מסובבות את הגב ואז אני נעלבת שנתתי להן ושהן לא שם בשבילי מה אני עושה לא נכון? אני רוצה לעשות הסבת מקצוע אבל אין לי אומץ… אני רוצה לפתוח עסק קטן בבית אבל אני פוחדת שאכשל ושלא אדע איך להתמודד עם כל זה ולתמרן בבית … אני נורא רוצה להצליח אבל פעם הצלחתי ולא ידעתי להתמודד עם ההצלחה ועברתי משבר נפשי מה אני יכול לעשות כדי להצליח ולא להתפרק? אני כל הזמן נאחז בעבר ולא מצליח להתקדם ובגלל זה הכל תקוע לי בחיים את יכולה לעזור?  אני מרגיש שיש עליי עול עצום ואיש לא מבין אותי וזה גורם למריבות גדולות בבית מה אני יכול לעשות?

 

נעים להכיר,

מיטל אלבז לביא המתקשרת והמטפלת הרגשית פסיכותרפיסטית הוליסטית וקבלית מומחית באבחון תווי פנים וקול. ומטפלת רגשית מומחית. הייעוץ בתקשור תווי פנים וקול ממוקד וענייני בו מיטל מתארת המצב בזוגיות בקריירה בעסקים בעבודה בהורות ביחסים שלכם עם חברים ומשפחה מייעצת מדריכה ומכוונת אתכם מה לעשות כדי שתצליחו בכל תחומי החיים.

אימון אישי הדרך להצלחה

העצמה אישית

מהי העצמה אישית מיצוי מקסימלי של כל האיכויות שאצורות בתוך נפשך גופך וליבך. הכרת האני העצמי שלך דרך תקשור, קילוף כל החומות המגננות והשריונות שכיסית

קרא עוד »
פתח/י שיחה
דבר/י איתי אשמח לעזור...
דילוג לתוכן