אימון אישי הדרך להצלחה

 

אימונים אישיים

אנשים רבים מוצאים את עצמם נאבקים למצוא הצלחה בתחום האישי, העסקי, וגם הרומנטי. בלי לדעת מה בדיוק עומד בדרכם. למרבה הצער, לא לכולם יש את הכלים הנכונים להתמודד עם קשיים מסוימים בחייהם.

בדיוק במקרים הללו חשוב שיהיו לצידכם, אנשים שיוכלו לנתב אתכם לדרך ההצלחה. באמצעות אימון אישי, גם אתם יכולים לשנות את חייכם מן הקצה אל הקצה, הן בתחום הרומנטי והן בתחום המקצועי.

מה זה אימון אישי

מציאת זוגיות משולה לקריעת ים סוף, ואין זה פלא. מדוע זה כך? למצוא אדם מיוחד שעמו אפשר להתמסד ולהקים בית הוא לא עניין פשוט, במיוחד בתקופה הזו. מעבר לקשיים של מציאת אדם לבנות אתו קשר קיימים גם קשיים רבים בשמירה על זוגיות. הגורמים לעיכובים הללו הם פחדים שונים שאנו נושאים עמו, חסמים שונים שעומדים בדרכנו

מחשבות שמקשות עלינו, ובעיות נוספות שקשה לפתור, באמצעות אימון אישי מקצועי. ניתן להסיר את המחסומים שמפריעים לכם במציאת אהבה ולנתב אתכם לכיוון המדויק לכם. אימון אישי והכוונה יעניק לכם עצות פרקטיות למציאת זווג לצד הסרת מחסומים. גם אנרגטיים שמפריעים לכם לקבל את הזוגיות שמגיעה לכם.  מתקשרת מומלצת תאבחן את החסמים בחייכם ותנקה את האנרגיה סביבכם באופן שיאפשר לכם להגיע להצלחה זוגית.

אימון אישי ועסקי

פרנסה וניהול עסקים גם הם תחומים שאנשים רבים מתקשים למצוא הצלחה, או מתקשים לשמור על הצלחה. לאורך זמן, כל עסק מביא עמו אתגרים שונים, ולכן חשוב שיהיו לכם את הכלים הנכונים לעבור את אותם מכשולים.

לעלות על הדרך להצלחה. על ידי אימון מקצועי באמצעות מתקשרת מאפשר לכם להסיר את המחסומים…. גם העסקיים וגם האישיים כדי לזכות בפרנסה. מיטל אלבז-לביא, מתקשרת מומלצת עם שנים של ניסיון באימון אישי, תלווה אתכם לאורך הדרך ותעניק לכם את הכלים הנכונים להצלחה עסקית בכל תחום.

קואצ'ינג אימון אישי

ישנם קשיים בחיים שאנו רואים במו עינינו, אך גם כאלו שהם נסתרים מהעין; אנרגיה חסומה, עיכובים אישיים ומקצועיים, השפעות חיצוניות שונות, וגורמים נוספים מביאים לכך שאנשים רבים מתקשים למצוא את ההצלחה שהם שואפים לה. בתחום האישי וגם העסקי.

אם גם אתם מוצאים את עצמכם נאבקים מול בעיות שונות ונכשלים שוב ושוב…

יכול להיות שיש בחייכם מחסומים נסתרים מהעין. מטפלת באנרגיות, ומאמנת אישית. מעניקה לכם הדרכה יסודית בתחום האישי וגם העסקי שתביא אתכם לנקודה שאתם רוצים להיות בה.

לאחר מפגש ראשוני או שיחה אישית בטלפון, אוכל לאבחן את אותם מחסומים שעוצרים אתכם בדרך להצלחה, להעלות אתכם על התדר האנרגטי הנכון להצלחה. תוך מפגש אחד תוכלו לראות תוצאות, ובמספר מפגשים אתם תחוו שיפור ניכר בחייכם בכל תחום שתרצו. אל תהססו להתחיל את השלב הבא בחייכם. צרו קשר וגלו כיצד אימון אישי מדויק ישים אתכם בנתיב של הצלחה. גם אימון להצלחה אישית וגם עסקית.

כולנו דוגמנים של התדמית הייצוגית שלנו שאלו אותי היום אני אצליח בדוגמנות? אמרתי דוגמן זה פרזנטור . שים לב מה אתה מייצג כשאתה מצטלם איזה איכויות יש לך כדוגמן מה התמונה שלך משדרת כשמתבוננים בה?
חוכמה ויופי זה לא מספיק. מוכר המכולת. שימו לב איך אתם מייצגים את עצמכם ומה המסר שאתם מעבירים במבט ובתנועות הגוף שלכם. תלמדו לשנות את המסרים והתנועות והשפה שלא מקדמת אתכם איזה רושם ודימוי עצמי אתם רוצים לשדר לסביבה ותלמדו להעביר מסרים מתאימים.

מוזמנים ליצור איתי קשר מיטל לביא אלבז  – 0522584232

נעים להכיר,

מיטל אלבז לביא המתקשרת והמטפלת הרגשית פסיכותרפיסטית הוליסטית וקבלית מומחית באבחון תווי פנים וקול. ומטפלת רגשית מומחית. הייעוץ בתקשור תווי פנים וקול ממוקד וענייני בו מיטל מתארת המצב בזוגיות בקריירה בעסקים בעבודה בהורות ביחסים שלכם עם חברים ומשפחה מייעצת מדריכה ומכוונת אתכם מה לעשות כדי שתצליחו בכל תחומי החיים.

אימון אישי הדרך להצלחה

העצמה אישית

מהי העצמה אישית מיצוי מקסימלי של כל האיכויות שאצורות בתוך נפשך גופך וליבך. הכרת האני העצמי שלך דרך תקשור, קילוף כל החומות המגננות והשריונות שכיסית

קרא עוד »
פתח/י שיחה
דבר/י איתי אשמח לעזור...
דילוג לתוכן