אימון אישי והכוונה

אימון אישי והכוונה

 

אימון אישי והכוונה, למי זה מיועד?

כולנו זקוקים להכוונה, הדרכה ליווי העצמה ועזרה במסע שלנו לעלות על הדרך שנכונה עבורנו. אנו לא מגיעים לעולם עם כל התשובות, ולכן השילוב של טיפולים רציניים ומעמיקים. בלווי תקשור בתווי פנים וקול וטיפול אנרגטי קבלי מאפשר קבלת הכוונה מעומק הנשמה, 

מאפשר לנו להבין את עצמנו ולדעת מה עלינו לעשות בכל תחום בחיינו ומשחרר חסימות מהתת מודע מאזן את המרכזים האנרגטיים בגוף שנוכל להתחבר לערוצי שפע והגשמה להתחבר לאנרגיית חיים ולשחרר אמונות מגבילות וחסימות.

הטיפולים מתאימים לכל אדם השואף להיות מאושר יותר, מוגשם יותר ומכוון יותר לעצמו. בתקשור אישי או טלפוני או בשיחת וידאו וווטסאפ ניתן לקבל מידע מדויק לגבי שאלות ממוקדות
מערכות יחסים, כל התלבטות שיש לכם לגבי מהלך בקריירה, לימודים, שותפים עסקיים, זוגיות התאמה זוגית משפחה והורות או כל שאלה אחרת ספציפית שמטרידה אתכם.

היכן מתקיימים הטיפולים?

הטיפולים מתקיימים בפתח תקוה. כל פגישה עורכת כשעה או שעתיים ובמהלכה אנו נפגשים לתקשור או טיפול מעמיק של שעתיים שכולל בתוכו גם טיפול אנרגטי קבלי לשחרור חסימות מהתת מודע.
אם אין אפשרות להגיע, ניתן לבצע את כל הטיפולים והתקשור בטלפון או וואטסאפ וידאו בנוסף, ניתן לערוך תקשור עמוק של שעתיים ולקבל מידע על יעוד או להתחבר למדריכים כדי לקבל תשובות.

לגבי שורש הנשמה, גלגולים שמשפיעים ולקבל מפת חיים.  בשיחת תקשור טלפונית או וידאו ווטסאפ של שעתיים מבצעים גם תקשור ספציפי על כל שאלה וטיפול אנרגטי להסרת חסימות ברפואה קבלית.  התהליך מייצר תובנה תולדה ואיזון אנרגטי חיבור לערוצי שפע ושחרור חסימות מהתת מודע אל המודע 

למי מתאימים הטיפולים?

השילוב של טיפולים רציניים ומעמיקים, בלווי תקשור בתווי פנים וקול וטיפול אנרגטי קבלי. בכך מתאפשרת קבלת הכוונה מעומק הנשמה, גם כמובן מתאפשר לקבל שיקוף מפת המצב – מודעות עצמית.

דרכי פעולה בכל תחום בחיינו גם מאפשר שחרור חסימות מהתת מודע 

משפר איזון מרכזים האנרגטיים בגוף וחיבור לערוצי שפע והגשמה להתחבר לאנרגיית חיים
מאפר שחרור אמונות מגבילות וחסימות.

התוצאה מהטיפולים:

תשובות מיידיות לכל השאלו שמטרידות אתכם הגשמה אושר העצמה אישית בטחון עצמי
וכלים מעשיים להגשמה עצמית והצלחה לכמה טיפולים עלי להגיע?
בכל מפגש נעבוד על חסימה מסוימת ונאזן חלק אחר בגוף ובנפש.

לכן לא מחויבת כמות מסוימת של טיפולים, לכל אחד יש את הקצב שלו והמטופל בעצמו קובע אותו. 

ישנם מטופלים שירצו להתייעץ או לטפל יום יום ישנם שירצו פעם בשבוע, 

ישנם פעם בשבועיים, ולפעמים פעם בשנה להכוונה מחודשת. כל אחד לפי הצורך שלו.

מסע תהליכי בשיטת דע"ת
למימוש מטרה מסוימת ולהטמעת השינוי אמליץ על התחייבות לסדרה שכוללת 30 שעות טיפוליות בני 15 מפגשים. שעתיים כל פעם גם לכל מי שמעוניין לעבור שינוי משמעותי בחייו או מתמודד עם משבר, מעוניין להטמיע את השינוי כדרך חיים וכחלק ממנו אמליץ להגיע לתהליך מלא של 30 שעות 15 מפגשים עוצמתיים.

כוללניים ומשמעותיים מאוד בני שעתיים אך כמובן זאת לא חובה

מוזמנים ליצור איתי קשר מיטל לביא אלבז 0522-584232

נעים להכיר,

מיטל אלבז לביא המתקשרת והמטפלת הרגשית פסיכותרפיסטית הוליסטית וקבלית מומחית באבחון תווי פנים וקול. ומטפלת רגשית מומחית. הייעוץ בתקשור תווי פנים וקול ממוקד וענייני בו מיטל מתארת המצב בזוגיות בקריירה בעסקים בעבודה בהורות ביחסים שלכם עם חברים ומשפחה מייעצת מדריכה ומכוונת אתכם מה לעשות כדי שתצליחו בכל תחומי החיים.

אימון אישי הדרך להצלחה

טיפול רגשי בפתח תקווה

טיפול רגשי לכל אדם יש זכות בסיסית להיות מאושר שמח בטוח שליו מצליח ומוגן בחייו. היעוד שלי הוא לעזור לכל עם ישראל ולכל מי שמעוניין להתחבר

קרא עוד »
פתח/י שיחה
דבר/י איתי אשמח לעזור...
דילוג לתוכן