אימון עסקי לפיתוח והתייעלות עסק קיים

אימון עסקי לפיתוח והתיעלות עסק קיים

בעל עסק יקר, שפתחת את העסק שלך היה לך חלום לעזור לאנשים מתוך הידע שלך היכולות שלך והידע שלך לקדם אותם או למכור מוצרים שאתה מתחבר אליהם לאנשים ומתוך כך להתפרנס בכבוד ואפילו להרוויח המון כסף.

חשוב שתדע שככל שאתה בעל העסק תהיה מודע לעצמך לקשיים שלך לכוחות שלך לידע שלך תקדם עצמך תשפר את היכולות שלך את כישורי הניהול שלך ואת תכונות אופי שלך כך גם העסק שלך יתפתח ויתקדם.

אימון עסקי חשוב לעסק מאחר מאפשר לבעל העסק להבין את הקשיים שלו בעסק ולקבל כלים ופתרונות מעשיים לקדם ולייעל את הפעילות ההתנהלות והתנהגות העסקית שלו בעסק.

אימון עסקי מאפשר לבעל העסק להגדיר חזון לעסק

אימון עסקי מאפשר להגדיר מטרות חדשות ליעילות העסק

אימון עסקי מאפשר לבעל העסק להגדיר שרותים או מוצרים חדשים לייעל את ההמחרה והתמחיר של העסק

אימון עסקי מאפשר לבעל העסק לייעל את מערך השיווק והמכירות בעסק.

אימון עסקי מאפשר לבעל העסק להעצים את עצמו ואת ההווייה העסקית שלו למול עצמו והעסק.

כבר בפגישה הראשונה נמפה את ההתנהגות וההתנהלות העסקית, נאתר חסימות קשיים ומחסומים  ונאפשר לך בעל העסק ללמוד להתנהל מחדש בצורה יעילה יותר שתתאים לך בעל העסק ותאפשר לך לקדם את העסק לתוצאות.

מזמינה אותך בעל עסק לאימון עסקי שכבר בפגישה הראשונה תראה שיפור בהתנהלות תקבל תובנות והבנות לגבי העסק וכלים מעשיים להצלחה. לתאום פגישה 0522-584232 מיטל אלבז לביא

נעים להכיר,

מיטל אלבז לביא המתקשרת והמטפלת הרגשית פסיכותרפיסטית הוליסטית וקבלית מומחית באבחון תווי פנים וקול. ומטפלת רגשית מומחית. הייעוץ בתקשור תווי פנים וקול ממוקד וענייני בו מיטל מתארת המצב בזוגיות בקריירה בעסקים בעבודה בהורות ביחסים שלכם עם חברים ומשפחה מייעצת מדריכה ומכוונת אתכם מה לעשות כדי שתצליחו בכל תחומי החיים.

אימון אישי הדרך להצלחה

האם מתקשרים שרלטנים?

האם מתקשרים שרלטנים? האם מטפלים רגשיים קאוצרים פסיכולוגים מתקשרים מטפלים אלטרנטיביים הם שרלטנים? מיהו שרלטן? אדם שרלטן זה אדם שמבטיח הבטחות שווא ללא כל בסיס

קרא עוד »
פתח/י שיחה
דבר/י איתי אשמח לעזור...
דילוג לתוכן