הטיפול בחרדה ופחדים

חרדה ופחד

חרדה זה רגש שלילי שיוצר חוסר איזון נפשי מחשבות שליליות שיוצרות תסריטי אימה ופחד בראש לקראת סיטואציות שליליות שעתידות לבוא בין אם מצב של סיכון אמיתי או דמיוני מתוך השערה שעלול לקרות משהו רע או שמישהו שמישהו או משהו מסכן אותך או מערער את הביטחון הנפשי או הבריאותי של האדם.
חרדה יכולה להתהוות מחרדה של סיכון חיים ממשי כמו אלימות או חרדות מנטליות כמו חרדה כלכלית חרדה בנושאים חברתיים כמו חרדת נטישה חרדה מלבד חרדה מבגידה של בני זוג או קרובים חרדה מדחייה חרדה מהלא נודע חרדה מכשלון או הצלחה חרדה מפוביות למשל חרדה מחושך מגשם מכלבים מתאונות ממוות מחרקים חרדה מגזענות כלפי עם מסויים יהודים או ערבים למשל ועוד…

החרדה מתבטאת בפחד עוצמתי או בהלה גדולה. במצב חרדתי הגוף נכנס להגנה ומפעיל את כל מערכות הגוף בכוננות גבוהה.
כשאדם שרוי בחרדה הוא מתמלא ברגשות אימה בבהלה פחד בלבול וזה מתבטא בדריכות עלול להיות רעידות בכל הגוף תחושה קרה בכל הגוף מהראש עד לכפות הרגליים ואז הוא חש קיפאון תחושת קור קושי להזיז את הלסתות ולדבר הקול לעיתים משתנה ונעשה דרוך הגוף דרוך ואפילו לעיתים דואב וכואב מרוב דריכות.

כאשר החרדה מוגברת הגוף עלול לייצר בעיות רפואיות כמו חיוורון בפנים חושך בעיניים סחרחורות טשטוש עיניים חולשה כללית בכל הגוף שממש אין כוח לעמוד והגוף נאלץ לשכב בחוסר אונים יכולות להיווצר בעיות נשימתיות קוצר נשימה או כאבים בחזה לחץ עז בחזה בעיות במערכת העיכול תחושה שהבטן מסתובבת כמו מכונת כביסה שלשולים הקאות עצירויות אפילו כמה ימים. מרה שחורה דיכאון חוסר אונים רצון לברוח לשינה

אנרגיה שלילית שוטפת את הגוף הפיזי האנרגטי הרגשי והמנטלי ויוצרת עין הרע חזקה וחולי נפשי רגשי פיזי ומנטלי עד לכדי חוסר יכולת לפקוד מלא.

דרך הטיפול בשיטת דעת
שיקוף הצפה והסבר ולמידת כלים להתמודדות והתנהלות להתגבר על האימה ושינוי אמונות דפוסי התנהגות וחשיבה דרך תת המודע טיהור אנרגטי ותמיכה בשילוב עם פרחי באך ושמנים ארומתיים..

פיתחתי שיטת טיפול שנעשית עי שיחה מודעת שבה אנו מציפים את הפחדים משקפים אותם ואת הגורמים לחרדה ואת הנראות של הפחד והחרדה בחייך.
מנקים את התחושות הקשות וההשפעות האנרגיות מהגוף הפיזי והאנרגטי.
לומדים כיצד לפוגג את הפחדים והגורמים לפחד ולחרדה ולומדים גם כלים להתנהלות במצב של פחד וחרדה.

כלי העבודה שלי הם
שיחות מודעות בתקשור טיפולים אנרגטיים בהילינג קבלי רייקי דמיון מודרך נלפ התנהגות מודעת מוח אחד תרגילי מוח עבודה עם מנדלות טיפולי מגע במידת הצורך רפלקסולוגיה עסוי דיקור רפואה קוראנית דיקור אוזן שמנים ארומתיים למריחה פרחי באך הסרת עין הרע בשיטות קבליות ובעופרת ריפוי בתפילות מהספרים הקדושים ליווי בשיחות העצמה טלפוניות בתוך התהליך ועוד…

לפרטים נוספים צלצלו 0522-584232 מיטל אלבז לביא מתקשרת ומטפלת רב תחומית בת דור רביעי למשפחה של מטפלים ויועצים רוחניים
בעלת נסיון של למעלה מ25 שנה שדרית ברדיו בטלויזיה ובקו המומחים של אסקמי
אשמח לעזור גם לכם בטלפון או בפגישה אישית בפתח תקוה
מטופליי מעידים שכבר במפגש הראשון חל שיפור עצום במצבם וחייהם השתנו בעקבות הלמידה וההבנה של מצבם והכלים המעשיים שקיבלו בפגישות ובשיחות איתי.

נעים להכיר,

מיטל אלבז לביא המתקשרת והמטפלת הרגשית פסיכותרפיסטית הוליסטית וקבלית מומחית באבחון תווי פנים וקול. ומטפלת רגשית מומחית. הייעוץ בתקשור תווי פנים וקול ממוקד וענייני בו מיטל מתארת המצב בזוגיות בקריירה בעסקים בעבודה בהורות ביחסים שלכם עם חברים ומשפחה מייעצת מדריכה ומכוונת אתכם מה לעשות כדי שתצליחו בכל תחומי החיים.

אימון אישי הדרך להצלחה

טיפול אנרגטי בהילינג קבלי

ריפוי מחלות ותחלואי נפש באמצעות טיפול אנרגיות בהילינג יהודי תרבויות שונות פיתחו שיטות ודרכים לריפוי אנרגטי , ביהדות, יש את ספרי הקודש שמוצפנים בהם קודים

קרא עוד »
פתח/י שיחה
דבר/י איתי אשמח לעזור...
דילוג לתוכן