מתקשרת וסוגי הטיפולים

 

הסרת עין רעה וכישופים, יכולה לעזור פעמים רבות לשלום בית. בחיינו אנו נתקלים במאבקים שקשה לנו לנצח בהם, למרות שאנו עושים כל שביכולתנו כדי לתקן את המצב; בעיות עם בני הזוג, קשיי פרנסה, וקשיים אישיים הם חלק מאותם מאבקים שלמרות מאמצים רבים, 

אנו פשוט לא עוברים אותם. במקרים הללו חשוב לשאול את עצמנו: 

האם ישנם גורמים אנרגטיים חיצוניים שמפריעים לנו בחיינו? האם יש לנו חסימות שאנו לא יכולים לעבור במישור הפיזי?  במקרים רבים התשובות לשאלות הללו הן "כן" מפני שישנם גורמים רוחניים רבים שעומדים בדרכנו בלי שאנו מודעים לכך.

כדי להסיר את הגורמים הללו, חשוב להיעזר בשירותיה של מתקשרת מקצועית שיכולה לגלות את מקור הבעיות בחייכם ולהסיר אותן באופן יעיל במספר דרכים.

הסרת כישופים ועין רעה טיפול אנרגטי

טיפול אנרגטי שבו המטפלת מיטל לצינור עבור אור מאנרגיית החיים.  כאשר המטפלת מתחברת לאור הייחודי הזה, היא יכולה לטפל באנרגיות שלכם ולהסיר חסימות באופן יעיל.  הטיפול הייחודי הזה לא חייב להתבצע פנים מול פנים, שכן האנרגיות בחיינו נמצאות סביבנו כל הזמן. טיפול אנרגטי מרחוק אפשרי באמצעות הטלפון, כך שתוכלו להיות בנוחות של ביתכם ולקבל טיפול שיסיר את הבעיות האנרגטיות בחייכם, בין אם במישור האישי, הזוגי או התעסוקתי.

ייעוץ רוחני

רבים מאיתנו נתקלים בבעיות שקשה לנו לפתור בכוחות עצמנו, וייעוץ רוחני הוא חיוני במקרים הללו.  מטפלת מקצועית תוכל להעניק לכם שירות ייעוץ רוחני פנים מול פנים או מרחוק.

על מנת שתגלו את התשובות לשאלות שמציקות לכם ביום יום.  ייעוץ רוחני מרחוק גם הוא אפשרי, בייחוד במקרים שבהם יש בעיה להגיע אל מתקשרת.  אז, אם אתם חווים בעיות רגשיות, כאבים, דיכאון, אתם בסכסוך עם אנשים בחייכם… חווים קשיים חברתיים או קשיים אחרים, תקשור מרחוק מהווה את הפתרון הטוב ביותר עבורכם.

הסרת כישופים ועין הרע.

בין שזה במזיד או ללא כוונה, ישנם אנשים בחיים שלנו שמביאים להיווצרות 'עין הרע' אצלנו. עין הרע מביאה להשפעות שליליות במיוחד בתחומים שונים בחיים.

לכן חשוב לבצע הסרת עין הרע וכישופים באמצעות מתקשרת. הסרת עין הרע אפשרית הודות לטיפול הילינג… אנרגטי שמשלב תפילות, סגולות, וחומרי קבלה שיעזרו להסיר את האנרגיה השלילית מחייכם ברוח היהדות.

הסרת כישופים ועין רעה

כישופים גורמים לאנשים לעשות דברים שהם לא היו עושים באופן רגיל כדי להשפיע על חייהם באופן שלילי. 

אם אתם חוששים שיש עליכם כישוף שמשפיע עליכם לרעה, מתקשרת תוכל לבצע הסרת כישופים בעופרת ובשיטות נוספות שיחזירו את הטוב לחייכם ויחזירו אתכם לתלם.

ישנם דברים רבים בחיינו שהם נסתרים מהעין ולרובנו אין את הדרכים לגלות, איך להסיר עין רעה וכישופים. 

מה הם בדיוק חסמים או גורמים שליליים שמשפיעים עלינו לרעה. מיטל אלבז-לביא, מתקשרת עם ניסיון רב שנים בטיפולים אנרגטיים, מעניקה טיפולים יעילים לאנשים שנתקלים בקשיים רוחניים בחייהם. 

טיפולים אנרגטיים מרחוק, ייעוץ רוחני, הסרת עין הרע וכישופים, ועוד הם חלק מהטיפולים שמיטל אלבז-לביא מעניקה, ואם אתם זקוקים לתמיכה רוחנית, תוכלו לפנות אליה בכל עת כדי לקבל טיפול מותאם אישית ויעיל

נעים להכיר,

מיטל אלבז לביא המתקשרת והמטפלת הרגשית פסיכותרפיסטית הוליסטית וקבלית מומחית באבחון תווי פנים וקול. ומטפלת רגשית מומחית. הייעוץ בתקשור תווי פנים וקול ממוקד וענייני בו מיטל מתארת המצב בזוגיות בקריירה בעסקים בעבודה בהורות ביחסים שלכם עם חברים ומשפחה מייעצת מדריכה ומכוונת אתכם מה לעשות כדי שתצליחו בכל תחומי החיים.

אימון אישי הדרך להצלחה

העצמה אישית

מהי העצמה אישית מיצוי מקסימלי של כל האיכויות שאצורות בתוך נפשך גופך וליבך. הכרת האני העצמי שלך דרך תקשור, קילוף כל החומות המגננות והשריונות שכיסית

קרא עוד »
פתח/י שיחה
דבר/י איתי אשמח לעזור...
דילוג לתוכן