הסרת עין הרע

עין הרע, אנרגיות שליליות וחסימות אנרגטיות

עין הרע זו אנרגיה שלילית שנדבקת לאדם וגורמת לו עיכובים וחסימות בתחומי החיים.
עין הרע נגרמת מיצר הרע, קנאה וצרות עין ולחילופין גם מרברבנות ושחצנות.
נוסף על האויבים והקנאים לאדם, לעיתים האהובים של האדם מביאים עליו את העין הרע והאנרגיות השלילית הללו ולעיתים גם אפילו האדם עצמו עלולות להביא על עצמו עין הרע אנרגיות שליליות וחסימות אנרגטיות.
לא טוב לחיות עם עין הרע, חסימות אנרגיות ואנרגיות מכיוון שהם גורמות לעיכובים וכישלונות בתחומי חייו של האדם.
עין הרע גורמת לבעיות זוגיות – ריבים פרידה או גירושין במקרים שהעין הרע או החסימות חזקות.

עין הרע גורמת לבעיות פרנסה – סכסוכים עם חברים לעבודה שהופכים לנחשים מתחת לרגליים. טעויות שחוזרות על עצמם בעבודה שמעולם לא היו צריכות להופיע במצב רגיל.

ובמקרה של עין הרע חזקה וחסימות חזקות פיטורין ועד למצב שהבעיה תחזור גם במקום עבודה הבא אם תמצא עבודה חדשה.
עין הרע גורמת לרעש בין בני הבית- פתאום יש כל הזמן ריבים לבית שבדר"כ רגוע עד למצב של צעקות רמות שמים ובמקרים קיצוניים אלימות.

עין הרע משתלטת על הפה – פתאום אתה האויב של עצמך אתה מדבר כל הזמן דברים שעלולים לפגוע בך ולהרוס לך בבית במשפחה
בעבודה אתה עלול גם לומר דברים שאתה לא מתכוון להם אבל הלשון תופסת רגליים ומדברת מעצמה בלי כל שליטה של המוח.

כל תהליך פעולת הסרת עין הרע ע"י מתקשרת קצר מאוד ללא מגע פיזי ואו כאב והתוצאות נראות באופן מידי וכשעין הרע או חסימה מתפוצצת נוצרים סימנים ומתגלות דמויות של כל הגורמים המזיקים לכם וגורמים לכם לעין הרע וחסימות אנרגטיות.
הסרת עין הרע והאנרגיות השליליות מתבצעת בשיטה עתיקת יומין עם עופרת שהיא חומר מתכת חזקה מאוד וכשהעופרת מתפוצצת נשמע כזה בום חזק שיחד איתו מתפוצצות כל החסימות האנרגטיות העין הרע, כל הרגשות השליליים עוברות מאליהם המועקות, הבלבול, הפחדים המחשבות הטורדניות, החששות, החלומות הרעים.
מתקבלת תחושה כללית טובה, רוגע, תחושת נקון פנימית וטיהור הנשמה, פתאום נפתחות דלתות מתחומי החיים שהיו חסומות זמן רב.

מקרים נוספים שבהם הפעולה של הסרת עין הרע ואנרגיות שליליות וחסימות אנרגטיות מסייעת הם:

עין הרע בזוגיות

עם פעולת הסרת עין הרע, חסימות אנרגטיות מסייעת במצב של עיכוב בזוגיות נפתחת דלת הזוגיות.
אם יש המון ריבים, טינה פתאומית אחד כלפי השנייה, פעולת הסרת עין הרע חסימה אנרגית מביאה שלום בית הידוק אהבה, חיזוק הקשר ובני הזוג מתאחדים מחדש כאילו, זה עתה, התחילו דף חדש בחייהם.
פעולת הסרת עין הרע וחסימה אנרגטית פותרת בעיה של רצון לגירושין בעקבות מריבה או התערבות של צד גורם שלישי לאחר הפעולה המצב לא קיים יותר.
אם הבחור לא מציע נישואין עקב בלבול, חשש, לחץ, גורם שלישי שמשפיע, פחד, פעולה של הסרת החסימה בעופרת מפוגגת את התחושות הללו.
כשקיימת השפעה על אחד מבני הזוג מצד גורם שלישי או התערבות פעולה של הסרת עין הרע וחסימה אנרגטית חולפת מיד ומתקבלת הארה לנושא אצל בן הזוג המושפע.
אם אישה שבריאה מבחינה גופנית אינה נקלטת להריון לאחר פעולת הסרת עין הרע וחסימה אנרגטית בעופרת האישה תיקלט.

עין רעה בפרנסה

אם דלת הפרנסה הייתה סגורה עכשיו לאחר פעולת הסרת עין הרע וחסימות אנרגטיות החסימה תיפתח והאדם ימצא עבודה.
אם היו אויבים בעבודה לאחר פעולת הסרת עין הרע וחסימות אנרגטיות בעופרת הם ייעלמו.
אם ישנם טעויות פתאומיות שבמצב רגיל לא היו קיימות לאחר פעולה של הסרת חסימות ועין הרע הן ייעלמו.
כל הנחשים שמזיקים לכם בעבודה ייעלמו לאחר שתיעשה הפעולה להסרת חסימות ועין הרע בעופרת.

עין הרע בחברויות

אם פתאום נוצרים ריבים וויכוחים שמעולם לא היו קודם ורבים עם חברים לאחר פעולת הסרת עין הרע החיכוחים ייעלמו במיידית.
אם אתם מרגיישם שהלשון שלכם היא האוייבת של עצמכם ואתם הורסים לעצמכם הזדמנויות להצלחה בפה שלכם תעשו פעולת הסרת עין הרע והמצב ייעצר.

עין הרע תפילות אותות וכישופים נעשו עוד מזמן ימי התורה – בעיקר אנשי דור הפלגה ואנשי דור המבול שידעו להשתמש בכוח התפילה והאיחולים ובצירופי האותיות של התורה ובכוחות הטבע ועשו שימוש בכשפים בעינא בישא ובטומאה, בהמשך עם הדורות אנשים למדו להשתמש בלחשים ליצור קמעות מאבנים צבעים שערות נוצות

בגדים של אדם ריקודים כמו ריקוד הגשם ושימוש ברוחות השמים אלים מלאכים ועוד ולבקש בתפילות והשבעות כאלה ואחרות לפי מה שרצונם החופשי בין אם לטובת כולם לבין שלהרע לכולם.

יש כישוף לבן וכישוף שחור כישוף לבן זה אדם שמבקש לעצמו בת זוג טובה לבניית בית ולהקים משפחה ולא הולך לו היה עושה מעין טקס שבו שם תמונה שמסמלת חתן וכלה או משפחה יציבה בית וילדים שם אבנים טובות כמו אבן רוז קוורץ פרחי אהבה נרות אדומים דברים שמסמלים את הרעיון ומבקש ומתפלל לבורא עולם שיחבר בינו לאחת שלו. בנושא של עבודה היו שמים סוגים שנויים של מטבעות שמים תמונות שונות שמסמלות את עניין הפרנסה נוצות עצמות

חלקי גוף פרווה וכול של בעלי חיים חזקים עם בעלי אישיות דומה לתפקיד שמים אבנים כמו אבן סיטרין צבעים של כסף כתום זהב וכל מיני סמלים שמצביעים על הסמליות של הנושא מתפללים בתפילה בשירה בטקס מסוים ומבקשים ששמים יושפעו ויזכו לפרנסה וכן הלאה בכל נושא שבעולם שרצו להשיג לפרט או לקהילה אפילו לגשם היה סוג של טקס שכזה לצורך הדוגמא. וכישוף שחור זה כישוף שנועד לפגוע להרוס לחולי לפרידה לפיטורין לגרום לאדם להיות במקום

שהוא לא מעוניין. שרוצים להימנע מכישופים עין הרע ובעצם מאנשים שפוגעים בכם אל תפגעו תחיו בענווה אל תתנשאו מעל איש תחיו באהבה לבריות תנו כבוד לאדם שמולכם כבדו את המצב גם אם החבר עזב לטובת אישה אחרת זכותו זה נעשה תמיד בסופו של דבר לטובתכם תמיד יש סיבה ומקום יש תכלית לעולם. מערכת ההשגחה הפרטית יודעת היטב ומדוע מה היא עושה אסור לנו להיכנס לתחשיבי שמים עלינו לקבל את המציאות שבעינה אסור לעשות כישופים

בשביל שיחזירו אתכם לעבודה בשביל שאדם ייפגע כי פיטרו אותכם בגללו בגלל שפגעו בכם בגלל ששפטו אתכם ומכל סיבה אחרת שהיא בעולם. אדם שעשו עליו עין הרע כישוף או חסימה לרוב ירגיש עשוק עייף חולה תקיעות בחיים יהיו לו ריבים ורעש בבית, יהיו לו צרות בפרנסה, לא יזכה להנות מהכסף הכסף יעבור לידו, יעבוד קשה מאוד בלי ברכה חבריו יתרחקו ממנו ללא סיבה או יקנאו לו יבקרו אותו ויראו את הרע יאכל ולא ירגיש טוב מהאוכל אצל אותו אדם יקרו לו תאונות תקלות אבדות.

פתח/י שיחה
דבר/י איתי אשמח לעזור...
דילוג לתוכן