התמודדות עם משבר

משבר בזוגיות

שאתם נמצאים במשבר או מתמודדים עם קשיים ומשעולים בחיים כאשר אתם חווים כישלונות מרובים וכל מה שביניהם מתמוטט לכם מול העיניים זה סימן שהגיע הזמן לעשות תהליך פנימי וללמוד לעשות שינוי תודעתי מחשבתי רגשי והתנהגותי שיאפשר לכם לפעול באופן מקדם מעצים ומפתח להצלחה כאשר אתם מבינים שמה שיעזור לך זה טיפול רגשי מקצועי
זה חצי הדרך לפתרון.

נעים מאוד שמי מיטל אלבז לביא אני מתקשרת ומטפלת רגשית רב תחומית ברפואה משלימה ורפואה קבלית אני כאן – להקשיב, להבין אותך, לעזור, והכי חשוב לאתר את מקור מחסימה והטריגר שיצר את הכאוס והבלגן הזה ולתת לך את הכלים להתמודד – זה לא תמיד פשוט.
בשביל זה אני פה.
בשיחת ייעוץ טלפונית או אישית דיסקרטית בקליניקה איתי.

נתאים טיפול רגשי שייתן מענה כוללני באמצעות עבודת מודעות ושיחות ננתח את המצבים ונלמד כלים להתנהל ולהתנהג אחרת נתמודד עם המחסומים והשלב השני באמצעות עבודה אנרגטית נשחרר את המחסומים והאמונות המגבילות ונאפשר למידה של תודעת שפע והצלחה במסלול מדויק בדיוק בשבילכם.
אני מטפלת רגשית רב תחומית ברפואה משלימה ורפואה קבלית מוסמכת
ובעלת ניסיון רב בשנים.


מוזמנים ליצור איתי קשר 0522-584232 מיטל

נעים להכיר,

מיטל אלבז לביא המתקשרת והמטפלת הרגשית פסיכותרפיסטית הוליסטית וקבלית מומחית באבחון תווי פנים וקול. ומטפלת רגשית מומחית. הייעוץ בתקשור תווי פנים וקול ממוקד וענייני בו מיטל מתארת המצב בזוגיות בקריירה בעסקים בעבודה בהורות ביחסים שלכם עם חברים ומשפחה מייעצת מדריכה ומכוונת אתכם מה לעשות כדי שתצליחו בכל תחומי החיים.

אימון אישי הדרך להצלחה

העצמה אישית

מהי העצמה אישית מיצוי מקסימלי של כל האיכויות שאצורות בתוך נפשך גופך וליבך. הכרת האני העצמי שלך דרך תקשור, קילוף כל החומות המגננות והשריונות שכיסית

קרא עוד »
פתח/י שיחה
דבר/י איתי אשמח לעזור...
דילוג לתוכן