טיפול אנרגטי בהילינג קבלי

ריפוי מחלות ותחלואי נפש באמצעות טיפול אנרגיות בהילינג יהודי

תרבויות שונות פיתחו שיטות ודרכים לריפוי אנרגטי ,
ביהדות, יש את ספרי הקודש שמוצפנים בהם קודים של אורות חכמה וריפויי פיזי נפשי אנרגטי ומנטלי.

בהילינג היהודי פשוט מכוונים את האורות הקדושים באמצעות כוונות ושליחת אורות לתפילות ושמות קודש שבאמצעותם נוצר הריפוי.

על-פי הקבלה שהגוף מאוזן ומסונכרן מבחינה רגשית ופיזית פה והלב שווים יש איזון והאדם בריא בגופו ובנפשו ואנרגיות שליליות לא נוגעות בו.

כאשר האדם פוגם באמצעות מעשה שלילי או מחשבה שלילית -נכנסת אנרגיה שלילית ונוצר פער בין במחשבה למעשה בין הרגש לגוף וזה יוצר באדם מחשבות שליליות שיוצרות רגשות שליליים שיוצרים מחלות.
זה נקרא חוסר איזון אנרגטי שיוצר התמעטות האנרגיה בגוף ובנפש האדם.

באמצעות המחלה הגוף "זועק" לעזרה, והכאבים מבטאים זאת ברמה הגופנית.
עם ישראל קיבל את ההשגחה הפרטית של בורא עולם ועם שמות הבורא שמות קודש ייחודדים תפילות ו22 האותיות שאנו יכולים לדמיין את שם הקודש בצבע מוזהב ולשלוח את האור לאיבר הפגוע ולרפא אותו.

המלצה על מיטל אלבז לביא מתקשרת
טיפול אנרגטי שחבל על הזמן קליניקה מושקעת אווירה טובה ידיי קסם של מיטל המטפלת הגעתי מותשת אנרגטית יצאתי מלאת מרץ חיוניות ושימחה עם תובנות והשגות אדירות ששינו את כל תפיסת עולמי. המחיר בהחלט סביר ומצדיק כל שקל מומלץ לכל אחד ואחת תודה לך מיטל היקרה ממני סיון

נעים להכיר,

מיטל אלבז לביא המתקשרת והמטפלת הרגשית פסיכותרפיסטית הוליסטית וקבלית מומחית באבחון תווי פנים וקול. ומטפלת רגשית מומחית. הייעוץ בתקשור תווי פנים וקול ממוקד וענייני בו מיטל מתארת המצב בזוגיות בקריירה בעסקים בעבודה בהורות ביחסים שלכם עם חברים ומשפחה מייעצת מדריכה ומכוונת אתכם מה לעשות כדי שתצליחו בכל תחומי החיים.

אימון אישי הדרך להצלחה

הטיפול בחרדה ופחדים

חרדה ופחד חרדה זה רגש שלילי שיוצר חוסר איזון נפשי מחשבות שליליות שיוצרות תסריטי אימה ופחד בראש לקראת סיטואציות שליליות שעתידות לבוא בין אם מצב

קרא עוד »
פתח/י שיחה
דבר/י איתי אשמח לעזור...
דילוג לתוכן