טיפול קינסיולוגיה

מהי קינסיולוגיה?

קינסיולוגיה היא בעצם למידה בתנועה שמשפעיה על המוח. שהרעיון הבסיסי הוא למצוא את גורם מעורר המתח, ניטרול המתח ויצירת שילובים בין המוח לגוף.

מערכת אחת המתפקדת ביעילות רבה ומאפשרת יצירה מחדש של דפוסי תנועה למידה התנהלות והתנהגות.

התנועה מאפשרת התפתחות והתחדשות של קווי תקשורת בגוף.

התנועה מאפשרת אימון הגוף והמוח, ניטרול מתח והשגת איזון.

כיצד השיטה משפיעה עלינו?

קינסיולוגיה מאפשרת שיפור רמת התפקוד והגעה למיקוד העצמת יכולות הבנה,סדר וארגון, יצירתיות, קידום ושיפור מיומנויות למידה , ויכולת למידה מלאה בכל תחומי החיים כגון רבות: קריאה, כתיבה, חשיבה, קורדינציה, קשר עין ויד, דימוי עצמי, קשב וריכוז, וכן את כישורי החשיבה והלמידה – על מנת להגיע לרמת תפקוד אופטימאלית.

איך זה עובד?

מטרת תהליך קינסיולוגי הינה יצירת שילובים בין המוח והגוף – אימון מוח.

התהליך כולל ארגז כלים רחב ומתבסס על תרגילי תנועה פשוטים ומהנים (BRAINGYM)- מאפשר לשפר את הקשרים בין מרכזי השליטה במוח תוך התמקדות במטרות אישיות הנתינות למדידה.

הקינסיולוגיה מסייעת לאדם לתפקד מהמוח והגוף באמצעות תנועה, התוכנית מציעה לאדם כלים ואמצעים רבים לקידום הלמידה והדימוי העצמי מאפשרת זיהוי חסימות ושחרורן שיפור מיומנויות מנטאליות, קוגנטיביות, ומוטוריות.

יצירת שילובים בין המוח והגוף ע"י תנועה עם תרגילים שמשפיעים על המוח.

בחירת מטרה שתקדם אותי בחיי להגשמת השפע שלי בחיים בזוגיות, בעבודה בחיי המשפחה ביכולות הקוגנטיביות שלי, בדפוסי החשיבה שלי ועוד.

איזון מערכת ראייה והתבוננות –  לצורך ראייה ולתפיסה קליטת המידע שאני מקבל.

איזון מערכת הקשב והשמיעה –  לצורך קשב ולעיבוד המידע שאני מקבל מהסביבה ואותו אני מעוניין להעביר לסביבה.

שיפור מוטוריקה גסה ותחושה עמוקה שיפור מוטוריקה עדינה והבעה בכתב.

איזון שלושת המימדים מיקוד, מירכוז ותיקשורת.

עבודת הנשימה – ללמוד לנשום נכון.

העצמה אישית – תרגילים להקשבה והתבוננות פנימית

התהליך

  1. בשלב הראשון ההמטרה ללמוד את עצמי איך אני מתנהל מה הערוץ התקשורת המועדף עליי אפיון דרכי למידה החשיבה וההתנהגות.
  2. בשלב השני המטרה לזהות את הקשיים שלי. לזהות ולהבין מהם מעוררי המתח וללמוד לשים לב לאופן ההתנהלות שלי איך אני מגיב במצבי לחץ, חסימה, ומצוקה.
  3. בשלב השילישי הקניית כלים להתמודדות- קידום ושיפור מיומנויות למידה, העצמת יכולות, דימוי עצמי, בטחון עצמי, שיפור הזיכרון, שיפור הקשב והריכוז, שיפור הקורדינציה ועוד.

כאשר המטרה בכל שלושת השלבים בתהליך הקינסיולוגי היא לעבור ממצב שהחיים מנהלים אותי למצב שאני מנהל את חיי וכך בעצם מגשים את החזונות שלי, את הפוטנציאלים שלי, את הרצונות שלי, ואת החלומות שלי. ופותר את כל החסמים שלי, מנטרל את כל הפחדים שלי וצועד בעצם לכיון הגשמת האושר שלי בחיי ומשיג לעצמי את השפע שהיקום מציע לי לקבל מבחינה פיזית, רגשית, מנטאלית וחומרית.

רוצים שינוי?

צלצלו עכשיו: 0522-584232

אני מחכה לכם בנקודת הזינוק בדרך להגשמה שלכם.

מיטל אלבז לביא

קינסיולוגית יצירתית מתקשרת בתוי פנים וקול

נעים להכיר,

מיטל אלבז לביא המתקשרת והמטפלת הרגשית פסיכותרפיסטית הוליסטית וקבלית מומחית באבחון תווי פנים וקול. ומטפלת רגשית מומחית. הייעוץ בתקשור תווי פנים וקול ממוקד וענייני בו מיטל מתארת המצב בזוגיות בקריירה בעסקים בעבודה בהורות ביחסים שלכם עם חברים ומשפחה מייעצת מדריכה ומכוונת אתכם מה לעשות כדי שתצליחו בכל תחומי החיים.

אימון אישי הדרך להצלחה

העצמה אישית

מהי העצמה אישית מיצוי מקסימלי של כל האיכויות שאצורות בתוך נפשך גופך וליבך. הכרת האני העצמי שלך דרך תקשור, קילוף כל החומות המגננות והשריונות שכיסית

קרא עוד »
פתח/י שיחה
דבר/י איתי אשמח לעזור...
דילוג לתוכן