ייעוץ זוגי

הרבה פעמים מאוהבים אבל כבר לא יכולים ביחד ולא יכולים להיות אחד בלעדי השניה כי אין תקשורת, לא יודעים מי אני מי את/ה מה אני מרגיש מה את מרגישה איפה אני מתחיל ואיפה אני מסתיים ההאישיות שלכם נעלמת לכםועוד אלפי סיבות כאלה ואחרות, הקשר מתחיל להשאר תלוי על אהבה ללא תכלית, אהבה מתוך הרגל, אהבה מתוך תלות, אהבה מתוך מקום של נוחיות ובטחון, ונוצר קשר של מערכת זוגית שאהבה הסתתרה או אפילו לעיתים נגמרה ,מערכת זוגית שאין בה יצירתיות, מערכת זוגית שאין עניין אמיתי אחד כלפי השניה בין בני הזוג, מערכת זוגית שהמיניות ירודה, אתם אומרים מה זה אנחנו כמו זוג נשוי אז בוא נתחתן או בוא ניפרד.

פתאום הגעתם לצומת דרכים בהחלטה מאוד חשובה: מה עושים עכשיו מתמסדים או נפרדים. מה זה אומר שאם נתמסד מה יהיה בתוך הקשר שלנו האם פתאום יקרה קסם והקשר יתמלא גם לאחר טקס החתונה או שאוטומטית נעבור לשלב הולדת ילדים ונתעסק בילדים אבל בעצם הזוגיות ריקה מתוכן כי ההחלטה של להתמסד או להתחתן לא הגיעה מהמקום הנכון כיון שהקשר ריק מתוכן הוא מלא רק בנוכחות שלכם ובאהבה.

ביעוץ זוגי תלמדו:
תשלימו את החסר אחד של השניה.
להכניס פלפל ליחסים הזוגיים שלכם,
תעצימו את הזוגיות שלכם,
תעצימו את הקשר שלכם,
תעצימו את האיטימיות בינכם.
תלמדו להכניס פאן למערכת היחסים הזוגית שלכם.
תעצימו את החברות בינכם.
תשנו הרגלי התנהגות שמקשים על הקשר שלכם.
תשנו דפוסי חשיבה שלכם
תפתחו חסימות שמונעות מכם להגשים את הזוגיות שלכם.
תלמדו לאהוב ולקבל אחד את השניה בצורה שווה.
תלמדו להגשים את החלומות של כל אחד ואחת מכם גם שאתם נמצאים בתוך מערכת זוגית ולא לחיות או:במערכת זוגית טוטאלית כזו שכל חיי הם הזוגיות שלי ואין לי חיים אישיים ואני לא מקדם/מת את עצמי כי יש לי חבר/ה.
תלמדו לא לחיות בתוך מערכת זוגית מרוחקת מכיון שעכשיו אני לוקח/ת לעצמי את הזמן להגשים את עצמי ואת/ה צריכים לזוז מחיי.

מתחברים? צלצלו ובואו לפגישה 0522-584232
או שתתיעצו איתי טלפונית בעלות של 9.90 לדקה 018-449-0179-88816 שלוחה 40

נתכנס לפגישה אישית אחד על אחד בנפרד אבחן מה קורה בתוך מערכת הזוגיות שלכם, ואבדוק עם כל אחד מבני הזוג מה היה רוצה לשנות מה היה רוצה להוסיף היכן הקשיים, היכן החסימות, במימוש הקשר שכלם ותקבלו הכוונה והדרכה בנפרד ואז נתכנס לפגישה משותפת תקבלו תובנות וכלים לשיפור מערכת היחסים.

נעים להכיר,

מיטל אלבז לביא המתקשרת והמטפלת הרגשית פסיכותרפיסטית הוליסטית וקבלית מומחית באבחון תווי פנים וקול. ומטפלת רגשית מומחית. הייעוץ בתקשור תווי פנים וקול ממוקד וענייני בו מיטל מתארת המצב בזוגיות בקריירה בעסקים בעבודה בהורות ביחסים שלכם עם חברים ומשפחה מייעצת מדריכה ומכוונת אתכם מה לעשות כדי שתצליחו בכל תחומי החיים.

אימון אישי הדרך להצלחה

העצמה אישית

מהי העצמה אישית מיצוי מקסימלי של כל האיכויות שאצורות בתוך נפשך גופך וליבך. הכרת האני העצמי שלך דרך תקשור, קילוף כל החומות המגננות והשריונות שכיסית

קרא עוד »
פתח/י שיחה
דבר/י איתי אשמח לעזור...
דילוג לתוכן