יעוץ בתקשור בטלפון בתווי פנים וקול

יעוץ בתקשור בטלפון בתווי פנים וקול

יש בכם את הסקרנות והאומץ לשינוי והעצמה אישית, זוגית, ותעסוקת? יש בכם רצון להתפתח ולהתקדם? הנה מפרידה בינכם רק שיחת טלפון אחת להצלחה שעשויה לשנות את חייכם.

בתקשור בתווי הפנים וקול בפגישה אישית או בשיחה טלפונית תקבלו ייעוץ הכוונה והדרכה כיצד ליצור בעצמכם ולעצמכם שינוי אמיתי. תוכלו לשפר את איכות החיים שלכם ולפעול יעיל ונכון יותר, בסיטואציות בזוגיות, בעבודה, בעסקים, עם חברים תוציאו את הכוח הטמון בכם בתוך רבדי נשמתכם להתמודדות במשעולי החיים.

תקשור קריאת תווי הפנים וקול: מעידה על תכונות אופי, נטיות, יכולות, סגנון אישי, תפיסה אישית, דרכי התנהגויות בסיטואציות בתוך הזוגיות, בעבודה, בחברות, בשותפויות. תפקוד במצבים רגשיים שונים. בתקשור נתמקד בהצבת מטרות ויעדים בתחומי החיים האישיים

* הסרת חסימות ועין הרע: בתהליך תקשור ע"י קריאת תווי הפנים ניתן לזהות מהם החסימות של האדם ומיהם האנשים שחוסמים או גורמים לאנרגיות שליליות ועין הרע.
הסרת עין הרע ואנרגיות שליליות נעשית בשיטה עתיקה שעוברת מדור לדור.

תקשור בפרנסה: כיצד לשפר את המצב הכלכלי. מה מקומו בעיני הממונים- העובדים, ומהו הגורם המפריע לאדם במקום העבודה.
בקריאה בתווי פנים וקול מאבחנים התאמת מקצוע, כיון נטיות מקצועיות של האדם, ולסוג הלימודים שיתאימו לאדם גם מבחינת המודע וגם מתת המודע
ניתן לייעץ ולכוון למקצוע ליווי ואימון בבניית עסק חדש לנשים וגברים ובקידום העסק מבחינה שיווקית ותדמיתית לפריצה עיסקית והצלחה. התאמת שותפויות זוגיות ועסקיות.

* תקשור במשפחה, וילדים: נבחן נכוון ונדריך קשרי יחסים בין בני המשפחה והגורמים לעימותים,
אכוון אדריך ואתן כלים לשיפור הקשרים ולשלום יחסים במשפחה ואייעץ לכם ממה וממי להיזהר בנושאים של תככים ומזימות ברכוש וירושות.

* תקשור בזוגיות: אדריך אייעץ ואכוון אתכם היכן אתם נמצאים מבחינה זוגית כיום ומה מעכב אתכם למימוש קשר זוגי, תקשור בקריאת תווי פנים מראה תפקוד בזוגיות, מה קורה בתוך הזוגיות הקיימת, תקשור יעניק תשובות כיצד ניתן לשפר זוגיות, איך למגנט זוגיות לחייכם איזה סוג של בן/בת זוג מתאים לאדם. (התאמה זוגית). הכוונה בהסכמי רכוש וממון בין בני זוג.

נשמע טוב?????
כן אני מבינה אותך, שינוי באמת כרוך באומץ רב, אך, זו ההזדמנות שלך לשנות ולצעוד לשינוי בשבילי הצלחה ומימוש עצמי בכל תחומי החיים.
תוכלו לבחור לעבור איתי אימון רוחני וליווי בתהליכי העצמה אישית ועסקית ותהליכים אישיים לשינויים פנימיים בדפוסי החשיבה ובאופן התנהגויות שלכם וכלפיכם, במצבים שונים בחייכם, תתחדשו בהשקפות עולם חדשות נעבוד על קשב וריכוז על שיפור איכות התקשורת המילולית והגופנית שלכם עם הסביבה, חיבור לעצמכם ועוד… באמצעות: הילינג, דמיון מודרך, קינסיולוגיה, תרגילי מוח, שיחות העצמה, אימון רוחני, עבודה עם קלפים טיפוליים, עבודה עם מנדלות, סו-ג'וק בנושא הבריאות ניתן לטפל בסוג-ג'וק, עבודה עם תנועה.

פלאפון: 0522-584232
מיטל אלבז-לביא

נעים להכיר,

מיטל אלבז לביא המתקשרת והמטפלת הרגשית פסיכותרפיסטית הוליסטית וקבלית מומחית באבחון תווי פנים וקול. ומטפלת רגשית מומחית. הייעוץ בתקשור תווי פנים וקול ממוקד וענייני בו מיטל מתארת המצב בזוגיות בקריירה בעסקים בעבודה בהורות ביחסים שלכם עם חברים ומשפחה מייעצת מדריכה ומכוונת אתכם מה לעשות כדי שתצליחו בכל תחומי החיים.

אימון אישי הדרך להצלחה
אלפי שיטות לתקשר

אלפי שיטות לתקשר

אלפי דרכים לתקשור. תקשור זה קשר.  עם מי? כל אחד עם מי שיתאים לו להגדיר עם מי הוא מתקשר: עם היקום, עם אלוהים, עם הבורא,

קרא עוד »

מה זה מתקשרת

מה זה מתקשרת? מתקשרת= יועצת רוחנית אני מאבחנת בתקשור טלפוני או פגישה אישית את המצב שבו האדם נמצא בחייו בזוגיות בעבודה ביחסים מאתרת חסימות מחסומים

קרא עוד »
תקשור לגבי מצב כלכלי

תקשור לגבי מצב כלכלי

תקשור לגבי מצב כלכלי מיטל אלבז לביא תענה לך על כל התשובות שחיפשת לשאלות החשובות של החיים. כדי לעזור לך לקבל החלטות כלכליות נכונות, מיטל

קרא עוד »
יעוץ בתקשור למשפחה

יעוץ בתקשור למשפחה

מתקשרת טובה לוקחת בחשבון משפחה היא ערך עליון שעליו צריך לשמור ולטפח. מהסיבה הזו כל עבודתי בתחום המשפחה מיועדת בעיקר לחיזוק המשפחה ופתירת בעיות בראש

קרא עוד »
תקשור כל מה שצריך לדעת

תקשור – כל מה שצריך לדעת

מהו תקשור? תקשור זהו קשר עם היקום הסביבה הבריות וחפצים זו שיטת תקשורת על טבעית שמאפשרת למתקשר לקבל מידע באופן אנרגטי דרך החוש השישי האינטואיטיבי

קרא עוד »
פתח/י שיחה
דבר/י איתי אשמח לעזור...
דילוג לתוכן