יעוץ רוחני

הבית הרוחני

אם אתם מחפשים חוויה סוחפת יותר, שקול לבקש הדרכה מבית רוחני. המרחבים הקדושים הללו מנוהלים לרוב על ידי יועצים רוחניים מנוסים היוצרים סביבה מטפחת למחפשים. בין אם אתה משתתף בסדנאות, מפגשי מדיטציה או ייעוץ אחד על אחד, הבית הרוחני יכול לספק גישה הוליסטית לצמיחה הרוחנית שלך.

 ייעוץ רוחני

לפעמים, אנחנו צריכים מישהו שיקשיב וידריך אותנו במסע הרוחני שלנו. כאן נכנס לתמונה ייעוץ רוחני. יועץ רוחני המתמחה בייעוץ יכול לעזור לך לחקור את האמונות שלך, להתגבר על אתגרים ולמצוא בהירות. הגישה החמלה שלהם וההבנה העמוקה של החוויה האנושית יכולים לספק את התמיכה הדרושה לך כדי לנווט במורכבות החיים.

מתקשרת מומלצת בטלפון

כאשר מחפשים הדרכה רוחנית, חיוני למצוא יועץ מהימן שיכול לספק תובנות חשובות בטלפון. המתקשר המומלץ בטלפון הוא אדם בעל הבנה עמוקה בעניינים רוחניים ויכולת להתחבר אליך אנרגטית. הם יכולים להציע הדרכה ותמיכה, לעזור לך לנווט דרך אתגרי החיים ולמצוא שלווה פנימית.

מהו יעוץ רוחני ולמי הוא מתאים? יעוץ רוחני, שונה מהמדע המודרני שהמידע והמסרים מתקבלים על השואל מעולמות עליונים. דרך חיבור נשמות מלאכים דרך רמזים וסמלים מעולם הנסתר הכלים שעומדים לרשות היועץ הרוחני המיסטיקן שרוצה לייעץ לשואל הם:

 קלפי טארוט, קלפי מסרים, כתובי הקודש, תורת הכוכבים אסטרולוגיה, מזלות, תורת המספרים, חלומות, תמונה, תווי פנים, תווי קול, כתב גרפולוגיה, 

כתובי הקודש ודרך שם האדם. בתהליך יעוץ הרוחני היועץ הרוחני יכול להתחבר לתכלית השורשית של נפש לקבל מידע אודות נשמת האדם ייעודו תכלית הקיום שיעוריו ותפקידו בפגישה של יעוץ רוחני בתקשור פותחים מיפוי לגבי תכונות אופי מעלות כישורים דפוסי אמונות דפוסי פעולה השקפות עולם כוונות מידע למימוש פוטנציאל.

בשיחת יעוץ רוחני ניתן לקבל כלים מעשיים 

בשיחת יעוץ רוחני המתקשר יעניק הכוונה ופתרונות להדרכה והכוונת השואל כדי להגשים למטרות ומימוש עצמי וטיפול בקונפליקטים בחירת החלטות ויציאה ממשברים יעביר היועץ הרוחני לשואל הארות תובנות ומסרים שיעזרו לו לשפר את איכות חייו. יועצים רוחניים מקצועיים מתמחים בחוקים הקוסמיים של היקום. אדם שילמד ויישם את חוקי היקום יגשים את משאלות ליבו בקלות ובפשטות.

שמיישמים את חוקי היקום קל יותר לזמן זימונים להגשמת חלומות ומטרות אדם שעובר אימן אישי רוחני אצל איש רוח מתקשר או יועץ רוחני, יוכל לרפא את נפשו הדואבת ולהתגבר על משבר בזמן קצר באימון אישי רוחני האדם ילמד לייעל ולמתן את התגובות, ואת אופן ההתנהלות וההתנהגות במצבים מאתגרים ומעוררי מתח.

ועצים רוחניים מקצועיים בעלי יכולת מקצועית להתחבר אנרגטית למלאכי רפואה להשפיע לשדר אנרגיות ריפוי גוף נפש מעולמות עליונים. אורות הריפוי האנרגטיים הללו יעזרו לנפשות שזקוקות להארה וריפוי אנרגטי של גוף נפש.  יועץ רוחני מקצועי מסוגל להתחבר לנשמה הגבוהה של האדם

המתקשר מקבל מידע מדויק ומורחב לגבי תמונת המצב של האדם ולעד לפרטים הקטנים ביותר שיעזרו לאדם לשפר את מצבו ואת איכות חייו.

יועץ רוחני מסוגל לראות תמונת מצב שלמה של האדם 

מבחינת אירועים משמעותיים מהעבר שמשפיעים על המציאות העכשווית והעתידית של האדם לקבל מסרים מדויקים לשיפור ההווה והעתיד הן מבחינת ההווה העתיד בהכוונה המדויקת לסלול מסלול חיים חדש אפשר לצאת מאתגרים וקשיים באמצעות מפה מדויקת ויעילה תוך מתן כלים ופתרונות מעשיים ופשוטים.

מהם המקרים שיועץ רוחני יכול לעזור?

לאדם נמצא בפרשת חיים או התלבטות משמעותית בחייו במקרים בהם אנשים שמרגישים תקועים בחיים טיפול בקארמה שלילית טיפול בחסימות אנרגטיות ורגשיות חסימה ובעזרת הראייה העל טבעית והיכולות ריפוי אנרגטיות והעוצמות האנרגיות שלה היא מצליחה להסיר אותה מהם ולשנות נתיבי גורלות.
לא משנה עם איזו פרשת דרכים אתם מתלבטים ומוטרדים או עם איזה משבר או אתגר אתם מתמודדים. וחרדים כי בכל מקרה יעוץ רוחני שמקנה לכם שיקוף ומיפוי הבנה לגבי מהלכים

 כוונות של כל הדמויות המעורבות. בפרטי הפרטים של העניין תוכלו לקבל כלים ופתרונות יעילים מעשיים ומיידיים לפעולה מקדמת יכולות לסייע לכם מאוד לטפל בבעיות לשחרר תקיעות ולרפא את הלב במשברים.

מיטל אלבז לביא שבנוסף ליכולות התקשור היא מטפלת רגשית הוליסטית מקצועית. בוגרת מכללת מדיטבע יכולה לסייע בקשיים של ויסות רגשות העצמה אישי. מסע אל עצמי חיזוק אהבה עצמית בטחון עצמי חרדות פחדים הצבת מטרות והגשמת יעדים, ואילו לקוחות אחרים מרגישים שיש אנרגיה שלילית שמשפיעה על חיי הזוגיות התעסוקה. התחושה הכללית וזאת למרות שהם עצמם אנשים נורמטיביים בעלי חשיבה בריאה וחיובית. מיטל מחברת אותם לאנרגיית חיים מסירה מהם אנרגיות שליליות ועין הרע באמצעות טיפולים אנרגטיים. גם בתוספת של רפואה קבלית ועופרת

יעוץ רוחני עונה על השאלה, ממה נובעות אנרגיות שליליות וחסימות?

הם נובעות מזוללי אנרגיה התעסקות בטפל מחשבות טורדניות התפזרות מחשבתית. תכנון תוכניות שווא כמו כן אנרגיות שליליות נובעות מקנאות כעס עלבון. חוסר התחשבות ברגשותיהם של הזולת והקפדות אלה דברים שאסור לזלזל בהם, בהחלט כדאי לפנות לקבלת עזרה מקצועית, ואם כבר עזרה, אז עדיף לפנות אל הטובה מכולן.

אין ספק שיש שיטות יעוץ וטיפול רבות שבעזרתן תוכלו לקבל מענה. אך האמת היא, שצריך למצוא מטפל או יועץ שיתאים לכם כמו כפפה ליד. שימו לב שכאשר אתם מחפשים יועץ רוחני ומטפל ידברו את הכאב שלכם מבלי שתצטרכו להסביר הרבה. שימו לב שהם מדברים לעניין מספקים לכם הכוונה וכלים פרקטים יישומיים ופשוטים. שתוכלו ליישם בצורה פשוטה וטבעית ושהעצות והפתרונות ויתאימו לאורח החיים שלכם.

שימו לב שהם אינם מחפשים להפחיד אתכם ולהכניס אתכם לפינות אפילות ותרגישו שהגעתם הביתה אחת התפקידים של היועץ הרוחני לגרום לשואל לגלות בעצמו כוחות משמעותיים. שילמד להשתמש בהם כדי לשפר את מצבו ואת איכות חייו באמצעות העצמה אישית.

חיזוק המעלות והיכולות שטמונים באדם פגישה עם יועץ רוחני תפתח לכם ערוצי חשיבה לפעולה חדשים תוסיף לכם ידע וכלים ליצירת הגשמה וחיים טובים ופשוטים יותר. מיטל אלבז לביא היא הבחירה הנכונה עבור כל מה ששייך לייעוץ רוחני בתקשור לטיפולים אנרגטיים ולטיפולים לחיזוק וטיפול הנפש
כיוון שיש לה יכולות על טבעיות מולדות וזה חלק טבוע בה בצורה האוטומטית הטבעית ביותר אנשים שמחפשים הכוונה ותיקון מוצאים דרכה מענה בזכות כוחותיה. לראות ולתקשר עם עולם הנסתר ולשדר אנרגיות ריפוי ומגנוט שפע.

חלק מאתכם אולי חוו פעם את התחושה שאיזה קול פנימי מדבר אליהם ומכוון אותם מה לעשות. ישנם כאלה שחווים את התחושה הזו פעמים רבות ואפילו מדי יום. תקשור פירושו יכולת לקבל מסרים שאינם נמצאים באופן גלוי, בין אם הם מגיעים מהתת מודע, מהנפש או מישויות רוחניות. כמעט לכולנו ישנה יכולת תקשור ברמה כזו או אחרת, מה שמכונה בשפת העם תחושת בטן. ישנם אנשים שניחנו ביכולת הזו ברמה גבוהה והם יכולים לשמוע ולקבל מסרים מעולמות שאינם גלויים לנו. אלו הם המתקשרים.

כיצד מתבצע תקשור?

במהלך התקשור נפגש המטופל עם המתקשר או לחילופין משוחח עמו בטלפון. המתקשר מתחבר לישויות רוחניות כגון נשמה, מלאכים ומדריכים רוחניים ומקבל מהם מסרים ותשובות ספציפיים למטופל. התקשור יכול להיעשות במגוון דרכים: דרך תווי פניו של האדם, קריאה בקלפים או בקפה, תקשור בקול, דרך ספרים או ציורים, תקשור עם מתים, תקשור דרך מגע, מדיטציה וכן הלאה. לכל מתקשר יש את השיטות הייחודיות לו והעיקר שהוא ייתן למטופל מידע שימושי ורלוונטי ולא סתם יפחיד אותו או ינסה לעבוד עליו. פעמים רבות המתקשר שולף מהתת מודע או מהעבר של המטופל חוויות וטראומות שעבר ומשפיעות על חייו לרעה ועוזר לו לשחרר אותן.

כיצד עוזר התקשור לחיים שלנו?

בחיים אנו נתקלים פעמים רבות בהתלבטויות מחסומים במישור החברתי, הזוגי, המשפחתי, המקצועי או האישי. בעזרת מתקשר או מתקשרת נוכל לעבור תהליך שיסייע לנו להבין מה חוסם אותנו או לקבל הדרכה שתוביל אותנו להתקדמות ולהצלחה. במהלך הפגישה עם המתקשר המטופל מציג לו בעיה כלשהי מחייו ומבקש פתרון. למשל: לאיזה כיוון מקצועי לפנות? איך לקדם את העסק שלו? איך לפתור בעיה עם בן הזוג או למצוא אהבה? איך לחזק את הקשר עם בני המשפחה? איך לקרוא לתינוק שנולד? איך לשפר התנהגות בעייתית? כל אלו ועוד רבות הן סיטואציות ודילמות שאנו נתקלים בהם ביומיום ומתקשים לפתור אותם בעצמנו. התקשור מסייע לנו על ידי כך שהוא מחבר אותנו לאני הפנימי שלנו ומספק לנו על ידי קבלת מסרים רוחניים שיכוונו אותנו אל התשובה.

תקשור גם יכול לעזור במקרה של מחלה או כאב פיזי או נפשי: כאבי ראש, כאבי גב, מתח נפשי, בעיות קשב וריכוז וכדומה. המתקשר מסייע למטופל בריפוי על ידי זיהוי שורש הבעיה, איזון רגשי וגופני ושחרור רגשות ומחשבות שלוחצות ומפריעות. הריפוי יכול להיעשות באמצעות מגע או שיחה והזרמת אנרגיות מרפאות ומאזנות אל המטופל.

מיטל אלבז לביא המתקשרת בתווי פנים וקול נותנת לכם יעוץ רוחני אישי או טלפוני בכל תחומי החיים.
באהבה מיטל 0522-584232

נעים להכיר,

מיטל אלבז לביא המתקשרת והמטפלת הרגשית פסיכותרפיסטית הוליסטית וקבלית מומחית באבחון תווי פנים וקול. ומטפלת רגשית מומחית. הייעוץ בתקשור תווי פנים וקול ממוקד וענייני בו מיטל מתארת המצב בזוגיות בקריירה בעסקים בעבודה בהורות ביחסים שלכם עם חברים ומשפחה מייעצת מדריכה ומכוונת אתכם מה לעשות כדי שתצליחו בכל תחומי החיים.

אימון אישי הדרך להצלחה

רוחניות וחיבור על ידי מתקשרת

כולנו מושפעים זה ממעשיו של האחר והמהתנהגות אחד של השני וכדי שיהיה שלום בית וחברות צריך לכבד אחד את השני ולהאיר בכבוד ובלי ביקורת ביעוץ בתקשור אלמד אתכם ליצור שלום בית

קרא עוד »

יעוץ רוחני עם מתקשרת

טיפול אנרגטי בתדרים גבוהים בהילניג קבלי ותקשור מסייע באיזון מרכזים אנרגטיים הסרת חסימות עין הרע פחדים חרדות בטחון עצמי התפתחות אישית והעצמה כמו כן יעוץ רוחני בתקשור בפתח תקוה יעוץ בתקשור טלפוני לזוגיות עבודה יחסים משפחה קריירה והורות

קרא עוד »
פתח/י שיחה
דבר/י איתי אשמח לעזור...
דילוג לתוכן