כיצד ניתן לשחרר חסימה?

אדם נולד עם כלי עבודה שהם תכונות אופי כשרונות יכולות ידע פנימי.

עם הזמן הוא לומד דרך התבוננות חווייה והורייה כלומר חינוך כל מיני דברים על עצמו ועל העולם.

מתי מבינים שיש חסימה?
כאשר לא יודעים איך להבין נכון סיטואציות או לעכל מצב מסויים או להתנהג באופן שיתאים לסיטואציה ויקדם אותנו ואז מגיעות אכזבות וכאבי לב עד אפילו הימנעות.

כיצד ניתן לאתר את החסימה?
בדרכים שונות:

בתקשור בשיטת חקירת שאלות שיטת חציבה בתטא הילינג עי בדיקות שריר על הגוף שיטת מטוטולת התבוננות על תפקוד האדם תשאול אבחון דרך השתקפויות כף הרגל השתקפות כפות הידיים השתקפות נקודות באוזן תנועות גוף לעיתים מסגירות ואופן הדיבור של המטופל. עבודה עם קלפים טיפוליים ציור ציורים ועוד.
לכל מטפל שיטת האבחון שלו מתוך ארגז הכלים הרחב שלו.

השלבים בטיפול החסימה

 1. מציאת שורש החסימה.
  כאשר מגיעים לאתר את החסימה יש למצוא את השורש שממנו נבעה החסימה את האמונות והשקפות העולם שמגדירות את הפער בין איך התפיסה של האדם ובין איך התפיסה של האחרים ולשקף את זה למטופל .
 2. הסבר והדגמה כיצד החסימה משפיעה על קליטת מידע עיבוד מידע הפנמת המידע ופליטת המידע כלומר איך אתה קולט מבין מרגיש ופועל את המידע והמצב.
  להסביר כיצד המטופל מושפע מהחסימה להסביר מה היה קורה בתסריט מצב מתוקן שלא היתה חסימה לשקף איך המטופל הגיב למול התגובה המתוקנת.
 3. הקניית דרכי התמודדות עי הדרכה יעוץ והכוונה מה עליי לעשות בפעם הבאה איך להתנהל אחרת איך להתנהג אחרת ומה לעשות כדי לצלוח סיטואציה דומה בעתיד.
 4. יצירת טרנספורמציה ותכנות תוכנות אמונה חדשות במח.
  לשלוף אמונות ודפוסי חשיבה ומעכבים ולשתול בתודעה ובתת המודע אמונות דפוסי התנהגות חדשים ומקדמים
 5. הפנמה ויישום
  לתרגל עם המטופל סימולציות בהקשר של סיטואציות שונות בנושא החסימות והמחסומים.

מסקנות לסיכום

הבנו שחסימה נובעת מחוסר אנרגיה באדם.
חיסרון בידע או חיסרון בכלים חיוניים שיסייעו לאדם בצליחת הסיטואציה.

על המטפלים ללמד את המטופל עי שיקוף הסבר למידה ואימון להחליף אמונות ודרכי התנהגויות מעכבות, בתוכנות אמונה והתנהגות חדשות שתפקידן לקדם את מעשיו ולשפר את מקומו ותיפקודו של המטופל.

קיימות שיטות רבות לטיפול והן
חשיבה חיוביות פסיכודרמה תטא הילינג אימון אישי קינסיולוגיה שיטות אנרגטיות הילינג קבלי טיפול ברפלקסולוגיה דמיון מודרך עבודה עם קלפים טיפוליים יצירת מנדלה ועוד כל מטפל לפי ארגז הכלים שלו

הבנו שברגע שאחד משלבי תקשורת המידע לוקה בחסר ולא מאוזן אזיי שתיווצר חסימה והחסימה תגרום לתגובה או רגש לא תואמים למצב כלומר טעות והתגובה שתגיע תגרום לקונפליטק או לנזק כלשהוא למטופל שכתוצאה מכך הוא יבקר את עצמו יפגע יעלב יתרחק יימנע יתעקש בלי טעם ובשורה התחתונה המטופל יגיע שוב לאותה התוצאה השגויה.

מהם דרכי הטיפול שלי בשיחרור חסימות?

 1. תקשור בתוי פנים וקול .בתקשור אני מאבחנת איך אדם נראה ומבקשת רשות המדריך הרוחני של המטופל לעזור ומקבלת מידע לגבי תמונת מצב בתחומי חייו של האדם בזוגיות בקריירה בעבודה בחברה ביחסים בהורות במשפחה במצב הרוח ברמה הנפשית הפיזית המנטלית וההתנהגותית והאנרגטית
  מקבלת מידע לגבי אופי תכונות יכולות חוזקות קשיים חסימות מחסומים דפוסי התנהגות ואמונות 2.מאתרת את המחסומים והחסימות
 2. שולפת את המחסומים משקפת מדגימה ומלמדת את האדם מה קרה מה היה צריך לקרות ומה נעשה בפעם הבאה שיתקל במצב כזה באצמעות שיחה לתודעה וטיפול אנרגטי על מיטת טיפולים בהילינג קבלי ובשיטות טיפוליות נוספות לתת המודע
 3. מאמנת את המטופל בסימולציה עתידית ליצירת הפנמה.

שלכם באהבה מיטל אלבז לביא

מיטל מתקשרת בתווי פנים וקול ומטפלת רגשית רב תחומית ברפואה משלימה
בת דור 4 למשפחה של יועצים רוחניים ומטפלים אלטרנטיביים בעלת נסיון של למעלה מ20 שנה

נעים להכיר,

מיטל אלבז לביא המתקשרת והמטפלת הרגשית פסיכותרפיסטית הוליסטית וקבלית מומחית באבחון תווי פנים וקול. ומטפלת רגשית מומחית. הייעוץ בתקשור תווי פנים וקול ממוקד וענייני בו מיטל מתארת המצב בזוגיות בקריירה בעסקים בעבודה בהורות ביחסים שלכם עם חברים ומשפחה מייעצת מדריכה ומכוונת אתכם מה לעשות כדי שתצליחו בכל תחומי החיים.

אימון אישי הדרך להצלחה

העצמה אישית

מהי העצמה אישית מיצוי מקסימלי של כל האיכויות שאצורות בתוך נפשך גופך וליבך. הכרת האני העצמי שלך דרך תקשור, קילוף כל החומות המגננות והשריונות שכיסית

קרא עוד »
פתח/י שיחה
דבר/י איתי אשמח לעזור...
דילוג לתוכן