מה זה הילינג קבלי

מה זה טיפול הוליסטי

בשנים האחרונות גובר העניין בשיטות ריפוי אלטרנטיביות המתייחסות לנפש, לגוף ולרוח. גישה כזו שזכתה לפופולריות היא ריפוי קבלי, טיפול הוליסטי ששורשיו של המיסטיקה והרוחניות היהודית. על ידי ניצול חוכמת הקבלה העתיקה, המתרגלים של שיטת ריפוי זו שואפים להחזיר את האיזון וההרמוניה לחייו של הפרט.

כולנו עושים מאמצים בחיים להשתפר בכל דבר שאנחנו עושים. אנחנו הולכים לבי״ס כדי ללמוד ולשפר את ההשכלה שלנו, לעבודה כדי להרוויח כסף שנוכל להרשות לעצמנו לעשות דברים כיפיים, ועושים פעילות גופנית כדי לשפר את איכות החיים שלנו. אבל מה עם הילינג הוליסטי לנפש? הילינג קבלי זה סוג של הילינג אנרגטי אשר מתבצע ע״י צירופי אותיות של שמות הבורא. השם המפורש מורכב מ-72 צירופי אותיות (על פי הקבלה) שכל אחד מהם נחשב כסוג של מצפן אנרגטי לחיים ולסביבה שלנו. חשוב להתחיל בבסיס המילה ״הילינג״. הילינג, Healing זה המילה האנגלית לריפוי, בהילינג קבלי מדובר בהילינג בשימוש האנרגיות סביבנו.

כאשר אדם מעוניין בהילינג קבלי, הוא יכול לצפות להקרנת צירופי האותיות המקודשות אל הספייס האנרגטי שלו וכתוצאה האנרגיה של האדם עצמו מתחזקת. מדובר בתהליך של שימוש באנרגיה אוניברסלית של הבורא שבאה לידי ביטוי באמצעות צירופי האותיות. חשוב לציין כי האנרגיה הזאת אינה סלקטיבית וכל אדם בלי שום יחס להבדלי דת ומין יכול לצמוח נפשית וגופנית מהשפעותיהם.

טיפול אנרגטי הילינג יהודי

טיפול אנרגטי ריפוי יהודי הוא היבט בסיסי של ריפוי קבלי. זה כולל שימוש בטכניקות ספציפיות כדי לתעל ולתפעל אנרגיה כדי לקדם ריפוי ולהחזיר את החיוניות. טכניקות אלו עשויות לכלול מדיטציה, הדמיה, תפילה ושימוש בסמלים וטקסים מקודשים. על ידי עבודה עם האנרגיה הזורמת דרך כל היצורים החיים, המתרגלים של טיפול אנרגטי ריפוי יהודי מבקשים להסיר חסימות ולהחזיר את זרימת האנרגיה הטבעית בגוף.

טיפול הוליסטי היליניג

בניגוד לרפואה הקונבנציונלית, שלעתים קרובות מתמקדת אך ורק בטיפול בסימפטומים, הריפוי הקבלי נוקט בגישה הוליסטית לרווחה. היא מכירה בכך שמחלות פיזיות הן לרוב ביטויים של חוסר איזון עמוק יותר, שיכול להיגרם על ידי בעיות רגשיות, פסיכולוגיות או רוחניות. על ידי טיפול בשורשי חוסר האיזון הללו, הריפוי הקבלי שואף להביא לשינוי עמוק ומתמשך.

ככל שיותר אנשים מחפשים גישות הוליסטיות לריפוי ורווחה, עתיד הריפוי הקבלי נראה מבטיח. יכולתו לטפל בגורמים הבסיסיים למחלה ולקדם בריאות הוליסטית מהדהדת אנשים המחפשים גישה משולבת יותר לבריאותם. על ידי פתיחת הכוח של הריפוי הקבלי, נוכל לנצל את החוכמה העתיקה של אבותינו ולצאת למסע טרנספורמטיבי לקראת רווחה גדולה יותר.

הילינג יהודי

ריפוי יהודי קבלי הוא טיפול ריפוי עוצמתי והוליסטי הנוגע לחוכמה העתיקה של הרוחניות היהודית. תרגול ריפוי ייחודי זה משלב תורות יהודיות, מיסטיקה וטיפול באנרגיה כדי לקדם רווחה גופנית, רגשית ורוחנית.

לאורך ההיסטוריה, ריפוי יהודי היה חלק בלתי נפרד מהמסורת היהודית, עם שורשים כבר מאות שנים. ריפוי קבלי נשען על מסורות אלו ומשלב אותן בשיטת ריפוי מודרנית רלוונטית ויעילה בעולם של ימינו.

על ידי רתימת אנרגיית הריפוי של הרוחניות היהודית, הריפוי הקבלי מספק גישה מקיפה לריפוי המטפלת בגורמים השורשיים של מחלות ומקדם איזון והרמוניה בתוך הגוף, הנפש והנשמה.

באמצעות תרגולים כגון תפילה, מדיטציה, הדמיה וטכניקות ריפוי אנרגטי, אנשים יכולים לחוות ריפוי ושינוי עמוקים. טיפול זה יכול לשמש לטיפול במגוון רחב של בעיות פיזיות ורגשיות, כולל כאב כרוני, מתח, חרדה ודיכאון.

יתרה מכך, הריפוי הקבלי אינו מוגבל רק לאלו של האמונה היהודית. העקרונות והטכניקות האוניברסליות שלו יכולים להועיל לאנשים מכל תחומי החיים, ללא קשר לרקע הדתי או התרבותי שלהם.

ככל שהביקוש לטיפולי ריפוי הוליסטיים ממשיך לגדול, הריפוי היהודי הקבלי מציע גישה ייחודית ועוצמתית לריפוי הפונה לכל האדם – גוף, נפש ונשמה. אם אתם מחפשים חווית ריפוי טרנספורמטיבית המשלבת רוחניות ורווחה הוליסטית, ריפוי יהודי קבלי עשוי להיות התשובה שחיפשתם.

מדוע הילינג קבלי יכול לעזור לכם?

לפי היהדות והקבלה כל בעיה אשר נתקל בו כל אדם, ניתן לפתור בכתבים בין אם זו בעיה של הגוף או של הנפש. תהליך ההילינג הקבלי עם מתקשרת יכול לעזור לבן אדם לפתוח את הפוטנציאל שלו לעולם כולו ולהסיר את המחסומים מדרכיהם. למרות שאנחנו עושים מאמצים פיזיים ומעשיים כדי להתקדם בחיים ולנסות להשיג יעדים, לפעמים מה שעוצר אותנו מלהגשים חלומות הם מחסומים אנרגטיים ואנרגיה חלשה. בגלל זה חשוב בכל תהליכי השיפור העצמי לעשות גם מאמצים לטיפול ושיפור האנרגיה שלנו.  

אצל מי ניתן לעבור הילינג טיפולי

מיטל אלבז-לביא היא מתקשרת אשר עוסקת במספר טיפולים רבים, ביניהם הסרת עין הרע, אימון אישי, הסרת עין הרע בעופרת, אימון עסקי, טיפול רגשי, הילינג , אימון רוחני, מטפלת הוליסטית וכמובן הילינג קבלי. מיטל אלבז-לביא מזה שנים עוזרת לאנשים במצוקה לרדת למקור הסיבות המונעים מהם הצלחה ואושר, להבין את הסיבות הללו ולמה הם קיימות והכי חשוב איך להתקדם האלה דרך טיפולים אנרגטיים הוליסטיים יעילים ונגישים לכל אדם. מעוניינים לשמוע עוד? צרו קשר עם המתקשרת הכי מקצועית בתחום ותהנו מהתוצאות הנפלאות בחיים שלכם! 

מוזמנים ליצור איתי קשר 052-258-4232 מיטל לביא אלבז

נעים להכיר,

מיטל אלבז לביא המתקשרת והמטפלת הרגשית פסיכותרפיסטית הוליסטית וקבלית מומחית באבחון תווי פנים וקול. ומטפלת רגשית מומחית. הייעוץ בתקשור תווי פנים וקול ממוקד וענייני בו מיטל מתארת המצב בזוגיות בקריירה בעסקים בעבודה בהורות ביחסים שלכם עם חברים ומשפחה מייעצת מדריכה ומכוונת אתכם מה לעשות כדי שתצליחו בכל תחומי החיים.

אימון אישי הדרך להצלחה
פתח/י שיחה
דבר/י איתי אשמח לעזור...
דילוג לתוכן