מתקשרת

מה זה מתקשרת

אם אתם חשים במצוקה, או שהדברים אינם מסתדרים לכם, האם לא הייתם משתמשים בכלים שעשויים לסייע לכם? תוכלו להשתמש בכישוריה של מתקשרת, מומלצת ומוכרת. למעשה רבים מאתנו, אינם מעוניים לשמוע את האמת ואפילו איננו שמים לב לרמזים שמגיעים אלינו מבורא עולם. הרמזים הללו כאשר הם באים בעליות ומורדות, הינם רמזים שעשויים להתבטא גם בגופינו כמו מחושים למיניהם שלא הכרנו קודם לכן, אשר מגיעים ממתח או תחושה של לחץ. רבים אינם אוהבים לשמוע את האמת ונצמדים לכאב ולמתח. אם אנו נמצאים בעשייה חיובית נוכל להבין את ההתלבטויות. זה הזמן לקחת אחריות ולהגיע אל מתקשרת, אשר תראה את הגישה החיובית.

ההמרה של השלילי בחיובי, הרצון להשתנות ולשנות דרך, כך נוכל לפנות לעצמנו, אהבה, קבלה וסליחה, מה שיפריח וישנה גישה חיובית ותחושה טובה בחייהם של מי שמעוניין לשנות ולהקל על עצמו. למעשה, עיסוק של מתקשרת, מתחלק למספק תחומים, לדוגמא, מתקשרים שמתמקצעים בתחום הזוגיות, הבריאות וכדומה. ישנם כאלה המתקשרים באמצעות קלפי טארוט. יש כאלה שחשים שיש עליהם עין הרע שמישהו גרם להם מתוך צרות עין, או שהם מאמינים שהם חשופים לעין הרע. במקרה זה, ישנן מתקשרות שמתמחות עם הסרת עין הרע, אך לא לפני שהן בדקו, כי אכן קיימת בעיה כזאת בקרב מטופליהן.

מתקשרת מדויקת

אנשים רבים מצפים דברים שונים בחייהם ולכן, מעבר למידע יש לבדוק מה המטופלים עושים או מוכנים לעשות בכדי ליצור שינוי חיובי ואז, ניתן יהיה להפוך את הרצוי למצוי. יש לדעת כי ישנן מתקשרות אשר מבצעות אימון אישי למטופליהם, לאחר שהבינו מה הבעיה בחייהם והבעיה ניתנת לשינוי, כאשר המטופל יבין מה עליו לעשות וכיצד עליו לשנות את הגישה בחייו. כאשר מדובר על תקשור בגישה אימונית, ניתן לקבל פרספקטיבה רוחנית יותר על החיים. המתקשרת תוכל לגרום למטופליה, להתבונן למציאות ישירות בעיניים, לקבל אותה כפי שהיא, ליטול את מלוא האחריות ולשנות את מה שיש לשנות,

מתקשרת מומלצת במרכז

זו אחת הדילמות הלא פשוטות של אנשים רבים המעוניינים לדעת מה הבעיה האמיתית בחייהם, מדוע הם חשים עיכובים או חוסר מזל בחייהם כאשר ישנן כל כך הרבה מתקשרות. ההמלצה היא לבחון מי מהמתקשרות היא בעלת כישורים, המלצות וניסיון רב. את זה בוחנים באמצעות המלצות של מטופלים שהיו שבעי רצון ואכן, חייהם השתנו לטובה.

מתקשרת מקצועית מזה 4 דורות

כפי שציינתי קודם לכן, מתקשרת מקצועית, היא כזאת שיש לה שם ומוניטין, כאחת שהצליחה לשנות את חייהם של רבים לחיוב. אחת מהמתקשרות הכישרוניות שיש לה כוחות מיסטיים הינה מיטל אלבז המתקשרת באמצעות תווי פנים וקול. מיטל היא אף יועצת רוחנית ומטפלת הוליסטית והיא בת למשפחת מיסטיקנים, מטפלים ויועצים רוחניים מזה 4 דורות מגיל צעיר מאוד, מיטל סייעה לאנשים רבים לקבל תשובות ולרפא מכאובים. מיטל מתמחה גם בריפוי בעיות כגון חרדה ודיכאון, מלווה במשברים ובקשיים חברתיים. מיטל אף מסייעת לאנשים שתקועים בזוגיות, בקריירה, עסקים, הדרכת הורים והסרת כישופים.

מרבית האנשים נתקלים בבעיות שונות במהלך חייהם שהם לא יודעים כיצד לפתור אותן. באופן מיטבי, כאשר זה קורה, אנו נחפש לרוב סיוע חיצוני של אנשי מקצוע שיודעים לתת לנו את הכלים. הנכונים לפתור את הבעיות שצצו בחיינו, ולעזור לנו למנוע בעיות נוספות בהמשך. 

מלבד המישור הפיזי שבו אנו נמצאים, ישנו גם מישור רוחני נרחב שהוא נסתר מהעין. פעמים רבות הבעיות שאנו חווים נובעות מאותו מישור. במקרים הללו חשוב לפנות אל מתקשרת מומלצת שתבחן את המצב לעומק, תגלה את מקור הבעיה ותעזור לכם לשפר את חייכם באופן מיטבי – בכל המישורים.

למה כדאי לפנות אל מתקשרת מומלצת?

אתם מתנהלים כהרגלכם, נהנים מהשגרה היומית שלכם, וברגע בהיר אחד דברים מתחילים להשתנות בחייכם. מתחילות בעיות במקום העבודה שלכם, אתם רבים עם בני הזוג שלכם ללא הפסקה, ונראה שההצלחה חומקת מידיכם. במקרים הללו יכול להיות שאתם חווים בעיה רוחנית שמפריעה לכם, ומומלץ לפנות אל מתקשרת מומלצת מכמה סיבות:

אבחון הבעיה – בין אם זה בטלפון ובין אם זה פנים מול פנים.

מתקשרת מומלצת תוכל לאבחן באופן מדויק את מקור הבעיה שלכם במישור הרוחני. האם מישהו עשה לכם עין הרע? האם יש לכם חסמים רוחניים שדורשים שחרור? תהא הבעיה שלא תהא, מתקשרת מומלצת תדע לאבחן באופן מדויק את מקור הבעיות שאתם חווים כדי לספק לכם את הכלים הנדרשים לפתרון.

מתן פתרון במישור גבוה יותר

אין לאנשים רבים את היכולת לספק מענה רוחני לבעיה שנראית שטחית לכאורה. כאן בדיוק צריך את הסיוע של מטפלת מוסמכת. לעתים פעולות תיקון שתנסו לא יניבו תוצאות, אך פתרונות רוחניים שונים יביאו מזור לבעיות שאתם חווים: טיפול אנרגטי, הסרת כישופים לפי הקבלה, הסרת עין הרע, וייעוץ רוחני הם רק חלק מהפתרונות המותאמים אישית שאתם יכולים לקבל עם מתקשרת מומלצת לצידכם כדי שתוכלו לחזור לשגרה בריאה.

קבלת טיפים להצלחה בטווח הארוך 

מלבד פתרון מהיר לבעיות שאתם חווים, מתקשרת מומלצת יכולה להעניק לכם גם טיפים וכן כלים מעשיים למניעה בעיות בעתיד. לאחר אבחון מדויק של מקור הצרות בחייכם וטיפול במקור הצרות הללו.

מתקשרת מדהימה

אם אתם זקוקים לטיפול מקצועי מידי מתקשרת ויועצת רוחנית ורגשית. תוכלו למצוא את הפתרון שאתם מחפשים אצל מיטב אלבז-לביא. מזה כשני עשורים, מיטל מעניקה שירותים רוחניים ורגשיים לאנשים מכל רחבי הארץ שקיבלו מענה על שאלות שלא תמיד ניתן לענות עליהן בעצמנו. 

אצל מיטל אלבז-לביא תוכלו לקבל אבחונים וטיפולים מותאמים אישית כדי להביא את הברכה לחייכם וכדי למנוע צרות עתידיות, כך שאם אתם מחפשים מתקשרת מומלצת – פנו אל מיטל וקבלו מענה מהיר לכל בעיה.

נעים להכיר,

מיטל אלבז לביא המתקשרת והמטפלת הרגשית פסיכותרפיסטית הוליסטית וקבלית מומחית באבחון תווי פנים וקול. ומטפלת רגשית מומחית. הייעוץ בתקשור תווי פנים וקול ממוקד וענייני בו מיטל מתארת המצב בזוגיות בקריירה בעסקים בעבודה בהורות ביחסים שלכם עם חברים ומשפחה מייעצת מדריכה ומכוונת אתכם מה לעשות כדי שתצליחו בכל תחומי החיים.

אימון אישי הדרך להצלחה

העצמה אישית

מהי העצמה אישית מיצוי מקסימלי של כל האיכויות שאצורות בתוך נפשך גופך וליבך. הכרת האני העצמי שלך דרך תקשור, קילוף כל החומות המגננות והשריונות שכיסית

קרא עוד »
פתח/י שיחה
אני מרגישה את הצורך שלך לדבר ולהתמודד - דברי איתי מיטל אלבז המתקשרת האישית שלך להחזיר לך את האור לחיים
דילוג לתוכן