סיפור לקוח של טיפול רגשי בחרדה של אם ובנה בתוספת לפרחי באך

סיפור לקוח של טיפול רגשי בחרדה של אם ובנה  בתוספת לפרחי באך

 

הגיעה פנייה מאם לילד בן 3.5 קשה לי שאני לא מצליחה לעזור לבן שלי הוא בן 3.5 והוא מאוד פחדן…. הוא מפחד מכל דבר כמעט…. מרמה של רעש ועד לזבובים….

הוא מפחד לישון לבד בחדר וכשהוא מתעורר ורואה שאחיו הקטן לא ישן במיטה איתו בחדר הוא מתפרץ בבכי ושואל למה ישנתי לבד….

האם היקרה מספרת שהיא מנסה כל פעם להעצים אותו כי מאמינה שזה יפגע בו בעתיד בפגישה לימדתי אותה לנהל את רגשות התסכול והבהלה של עצמה למול חוסר האונים והפחד של בנה.

הסברתי שהילד פוחד וחשוף לרגשות שלה וסופג אותם ובמקום להיות לילד לעוגן יציב בלי שמרגישה האם מעצימה בו את הפחד.
לימדתי אותה לעזור לילד לפרק את הפחד כל סיטואציה בנפרד עי הסתכלות על הסיטואציה מתוך השכל וההגיון כמו שצופים בסרט מצוייר ולתווך לילד את הסיטואציה האמיתית שקורת לבין המחשבות שרצות בראשו וגורמות לו לפחד.

כמו כן המלצתי לאם היקרה לתת לילד בקבוק של פרחי באך ושמתי את המרשם הזה

תמצית מימולוס והורנבים וולנט והד'ר שלא יפחד שימתן את הרגשות השליליים לעבור מפחד לאומץ והתחושה שלא מבינים אותו ושהוא לבד בפחד.

ולאם הנהדרת רקחתי תמצית נגד דאגת יתר לקרובים רד צ'סטנט גורס שתתמודד ביתר קלות ולא לארץ להעצמת הבטחון ההורי ופיין שלא תאשים את עצמה שלא לצורך

נעים להכיר,

מיטל אלבז לביא המתקשרת והמטפלת הרגשית פסיכותרפיסטית הוליסטית וקבלית מומחית באבחון תווי פנים וקול. ומטפלת רגשית מומחית. הייעוץ בתקשור תווי פנים וקול ממוקד וענייני בו מיטל מתארת המצב בזוגיות בקריירה בעסקים בעבודה בהורות ביחסים שלכם עם חברים ומשפחה מייעצת מדריכה ומכוונת אתכם מה לעשות כדי שתצליחו בכל תחומי החיים.

אימון אישי הדרך להצלחה

העצמה אישית

מהי העצמה אישית מיצוי מקסימלי של כל האיכויות שאצורות בתוך נפשך גופך וליבך. הכרת האני העצמי שלך דרך תקשור, קילוף כל החומות המגננות והשריונות שכיסית

קרא עוד »
פתח/י שיחה
דבר/י איתי אשמח לעזור...
דילוג לתוכן