עין הרע אנרגיות שליליות וחסימות אנרגטיות

 עין הרע, אנרגיות שליליות וחסימות 

עין הרע זו אנרגיה שלילית שנדבקת לאדם וגורמת לו עיכובים וחסימות בתחומי החיים.

עין הרע נגרמת מיצר הרע, קנאה וצרות עין ולחילופין גם מרברבנות ושחצנות.

נוסף על האויבים והקנאים לאדם, לעיתים האהובים של האדם מביאים עליו את העין הרע והאנרגיות השלילית הללו ולעיתים גם אפילו האדם עצמו עלול להביא על עצמו עין הרע אנרגיות שליליות וחסימות אנרגטיות.

לא טוב לחיות עם עין הרע, חסימות אנרגיות ואנרגיות מכיוון שהם גורמות לעיכובים וכישלונות בתחומי חייו של האדם.

עין הרע גורמת לבעיות זוגיות -ריבים פרידה או גירושין במקרים שהעין הרע או החסימות חזקות.

עין הרע גורמת לבעיות פרנסה- סכסוכים עם חברים לעבודה שהופכים לנחשים מתחת לרגליים. טעויות שחוזרות על עצמם בעבודה שמעולם לא היו צריכות להופיע במצב רגיל. ובמקרה של עין הרע חזקה וחסימות חזקות פיטורין ועד למצב שהבעיה תחזור גם במקום עבודה הבא אם תמצא עבודה חדשה.

עין הרע גורמת לרעש בין בני הבית- פתאום יש כל הזמן ריבים לבית שבדר"כ רגוע עד למצב של צעקות רמות שמים ובמקרים קיצוניים אלימות.

עין הרע משתלטת על הפה– פתאום אתה האויב של עצמך אתה מדבר כל הזמן דברים שעלולים לפגוע בך ולהרוס לך בבית במשפחה

בעבודה אתה עלול גם לומר דברים שאתה לא מתכוון להם אבל הלשון תופסת רגליים ומדברת מעצמה בלי כל שליטה של המוח.

כל תהליך פעולת הסרת עין הרע קצר מאוד ללא מגע פיזי ו/או כאב והתוצאות נראות באופן מידי וכשעין הרע או חסימה מתפוצצת נוצרים סימנים ומתגלות דמויות של כל הגורמים המזיקים לכם וגורמים לכם לעין הרע וחסימות אנרגטיות.

הסרת עין הרע והאנרגיות השליליות מתבצעת בשיטה עתיקת יומין עם עופרת שהיא חומר מתכת חזקה מאוד וכשהעופרת מתפוצצת נשמע כזה בום חזק שיחד אתו מתפוצצות כל החסימות האנרגטיות העין הרע, כל הרגשות השליליים עוברות מאליהם המועקות, הבלבול, הפחדים המחשבות הטורדניות, החששות, החלומות הרעים.

מתקבלת תחושה כללית טובה, רוגע, תחושת ניקיון פנימית וטיהור הנשמה, פתאום נפתחות דלתות מתחומי החיים שהיו חסומות זמן רב.

מה שיפה בפעולת הסרת עין הרע והסרת חסימות אנרגטיות עם העופרת זה שהפעולה אמינה ומתקבלות תוצאות מיידיות. לכן בפעם הבאה שאתם מרגישים חסומים ושדברים לא מתקדמים או מסתדרים תבדקו ממה זה נובע ואל תישארו במצב הזה צלצלו 0522-584232 כי אתם סובלים ואפשר להיחלץ מהמצב תוך דקות.

נעים להכיר,

מיטל אלבז לביא המתקשרת והמטפלת הרגשית פסיכותרפיסטית הוליסטית וקבלית מומחית באבחון תווי פנים וקול. ומטפלת רגשית מומחית. הייעוץ בתקשור תווי פנים וקול ממוקד וענייני בו מיטל מתארת המצב בזוגיות בקריירה בעסקים בעבודה בהורות ביחסים שלכם עם חברים ומשפחה מייעצת מדריכה ומכוונת אתכם מה לעשות כדי שתצליחו בכל תחומי החיים.

אימון אישי הדרך להצלחה
פתח/י שיחה
דבר/י איתי אשמח לעזור...
דילוג לתוכן