עין הרע וטיפול אנרגטי

מה לעשות נגד עין הרע?

הטקס עם העופרת בא לשחרר אנרגיות תקועות באדם בהלה ופחד טיפול אנרגטי בהילינג קבלי תפילות מיוחדות כוונות אותיות שמות קודש חותמות שלמה חומרי קבלה מיוחדים ועופרת משחרר רגשות שליליים מרה שחורה הקפידות וסיטרא אחר ונועד להסיר אנרגיות תקועות באדם ונועד במטרה להגן על האדם.

ניתן להסיר בטיפול אנרגיות ועין הרע שנעשו בעבר אבל להימנע לעתיד זה למידה התנהגותית ולעשות שלום. אי אפשר למנוע עין הרע עתידית אלא בתהליך אנרגטי של מס טיפולים קדימה שבהם ננקה את הנעשה ונעטוף את המטופל בהגנות אנרגטיות ונעלה אותו לרמת תודעה אנרגטית גבוהה יותר על מנת שלא ייפגע.

עין היא תהליך לא פשוט להוצאה, זה צריך עבודת מודעות עצמית שינוי התנהגות עבודה לתיקון וחיזוק הנפש מרגשות שליליים תפילות מיוחדות שמנקות את הקליפות והכבלים מהאדם השבת ניצוצות קדושה וחידוש חיות החיים בנפש האדם.

ממש כמו בניתוח שבו המנתח פותח את גוף המטופל כדי להוציא גידול סרטני או נגע רע כך גם מיטל אלבז לביא המתקשרת, באמצעים רוחניים בידע עתיק שעובר מדור לדור ובכוחותיה המיסטיים מוציאה את הנגעים הרעים העיניים הרעות והכישופים מהגופים של המטופל.
כתוצאה מהטיפול המטופל חווה התחדשות רפואת הגוף והנפש קלילות רוגע שקט נפשי, שמחת בית השואבה והעלאת תדר של חיים.

הסרת עין הרע

ברגע שניקינו אנרגיות שליליות, האדם יכול לשלוף מתוך המשאבים הפנימיים שלו ומתוך החיבור לעצמיות להשיג שימחת חיים שקט הנפשי ואיזון אנרגטי

המטופל יזכה לשוב לתפקוד מנטלי התנהגותי מחשבתי ורגשי מאוזן
המטופל ייהנה מבהירות מחשבתית רוגע פנימי השגות תובנות שיניעו אותו לבחירות מקדמות ויסלול דרך חדשה לעבר הגשמה עצמית ולרמת תפקוד ושיקול דעת ברמה הגבוהה והמיטבית ביותר.

חרדות דיכאון תשישות נפש עצבות כעסנות קורבנות מובילות את האדם לעניות לריחוק מעצמיותו ולעיוורון ראיה רחבה וראיה רוחנית האינסטינקטים החושיים נאטמים מנגנוני ההגנה הפנימיים עוברים לעמדת מתח היכון ומתקיים הפסוק עיניים להם ולא יראו אוזניים להם ולא ישמעו אף להם ולא ירווחון פה להם ולא ידברון ונוצרות עיוורון חרשות ואילמות אנרגטית ורוחנית.

איך לבדוק אם יש עליי עין הרע?


אם אתם חווים תסמינים אנרגטיים נפשיים ופיזיים כגון: תשישות נפש שינה מרובה חוסר שינה עייפות מוגברת, קיפאון, מלחמה פנימית תמידית, חוסר יכולת לפעולה, חוסר סבלנות , חרדות בלתי מוסברות, פעילות קיבה מרובה (הבטן מתהפכת הקאות צרבות ליחה שלשולים מרובים) דיכאון, הסתגרות, אי שקט תמידי, מחשבות טורדניות, מחשבות אובדניות, ספקנות, חוסר אהבה עצמית, חוסר הערכה לדברים שהיו חשובים לכם כאבים בלתי מוסברים בגוף פליטות, פליטות פה פתאומיות, מריבות שטויות, חוסר ריכוז, טעויות טיפשיות ולא הגיוניות בעבודה שליליות תחרותיות, דחף למריבות תכופות בלתי מוצדקות, אין כח לכלום חוסר חיוניות וטעם לחיים חולי פתאומי ללא סיבה מוצדקת.

עם הזמן השפעת עין הרע ואנרגיות שליליות מתבטאות בקלקול כל חלקה טובה בחיי האדם הרס עצמי חולי וחורבן בפירוק שלום בית פירוק שותפויות וקשרים משפחתיים וחברתיים פירוק עסק והפסדים כלכליים גדולים עד לכדי פיטורין פרידות וניתוקים מבני הזוג ועד לנתק חס ושלום מבני הבית (ילדים הורים)מחלות קשות וכאבים כרוניים בגוף טמטמת רגרסיה באישיות וחוסר בהירות קרבה צורך להתחבר לאנשים שפועלים בדרכים רעות ואפלות וצרות בתחומים של פרנסה, זוגיות, שלום בית ,צער גידול בנים, קלקול יחסים עד לתביעות משפטיות והסתבכות עם החוק, ובבריאות.

כשהמטופל מתמודד עם תופעות והשפעות שליליות כתוצאה מעין הרע ואנרגיות שליליות, הוא מרגיש כאילו נכנסה בו דמות שלילית שמנהלת אותו ואת חייו ונדבר גורם לתחושה של תשישות מאתגרים והתמודדויות היומיומיות הקשות בעולמו השלילי והקשה שיצר לעצמו… התוצאה מהקשיים והאתגרים
בחיי המטופל היא
יסגל לעצמו אמונות שליליות של דימוי עצמי נמוך וחוסר אמונה עצמית. חוסר יכולת הסתגלות חוסר מסוגלות. חוסר יכולות תפקודיות מקדמות להגשמה עצמית. המטופל יסגל תפיסת עולם הישרדותית שתגרום לו לרצות לשרוד מבלי להנות מחייו תוך שהוא חווה חרמות מרידות בדידות מידור דחייה חברתית תקיעות ורגשי נחיתות.

כל אלה מתיישבות באדם כמלבוש המטופל יאמץ את זה כדרך חיים והרגלים שליליים של מסכנות חרדה קיומית והישרדותיות ו אאמץ דפוסי התנהגות שיובילו אותו לחוויות של מסכנות ואומללות.

הסרת עין הרע עם עופרת

כדי להסיר ביעילות את עין הרע מהבית או ממקום העבודה, ישנן מספר שיטות שבהן ניתן להשתמש בעופרת. אחת השיטות הפופולריות היא לתלות או למקם חפצים מבוססי עופרת, כגון פרסות או פסלונים קטנים, ליד כניסות או באזורים שבהם יש חשד לאנרגיה שלילית. חפצים אלו פועלים כמחסום, מסיטים את מבטה של עין הרע ומנטרלים את השפעותיו.

עופרת קשורה זה מכבר להגנה מפני אנרגיות שליליות והשתמשו בה בצורות שונות לאורך ההיסטוריה. תרבויות עתיקות, כולל אלו במזרח התיכון, האמינו שלעופרת יש תכונות מיסטיות המסוגלות להגן מפני עין הרע. השימוש בעופרת, בצורה של קמעות, תכשיטים, או אפילו צבעים על בסיס עופרת, היה נפוץ בהגנה על עצמך ועל סביבתם מפני ההשפעות המזיקות של עין הרע.

הורדת עין הרע

עופרת זוכה להערכה מזמן על יכולתה להגן מפני עין הרע בתרבויות שונות. על ידי שימוש בחפצים או צבע המבוססים על עופרת, ניתן להסיר ביעילות את ההשפעות השליליות של עין הרע וליצור סביבה הרמונית. עם זאת, חיוני לבקש הדרכה מאנשי מקצוע כדי להבטיח הסרה מלאה של אנרגיה שלילית. אימוץ חיוביות ושמירה על חשיבה חיובית חיוניים גם בריתום את כוחה של עופרת וגירוש עין הרע.

נעים להכיר,

מיטל אלבז לביא המתקשרת והמטפלת הרגשית פסיכותרפיסטית הוליסטית וקבלית מומחית באבחון תווי פנים וקול. ומטפלת רגשית מומחית. הייעוץ בתקשור תווי פנים וקול ממוקד וענייני בו מיטל מתארת המצב בזוגיות בקריירה בעסקים בעבודה בהורות ביחסים שלכם עם חברים ומשפחה מייעצת מדריכה ומכוונת אתכם מה לעשות כדי שתצליחו בכל תחומי החיים.

אימון אישי הדרך להצלחה

העצמה אישית

מהי העצמה אישית מיצוי מקסימלי של כל האיכויות שאצורות בתוך נפשך גופך וליבך. הכרת האני העצמי שלך דרך תקשור, קילוף כל החומות המגננות והשריונות שכיסית

קרא עוד »
פתח/י שיחה
דבר/י איתי אשמח לעזור...
דילוג לתוכן