פדיון כפרות ברכה לשנה חדשה

מה כל העניין של הפדיון כפרות?

הפדיון כפרות בעל אלמנטים רוחניים כמו שמצאנו בכמה מקומות דוגמה בהסרת עין הרע שמסובבים את העופרת מעל הראש כן יש בפדיון כפרות לסובב את התרנגול או את הכסף מעל הראש של האדם המתכפר עם כיוון השעון ולומר כמה מנטרות (תפילות) וברכות כי לדיבור יש כוח רוחני להשפיע על האדם. כאשר מתחילים את השנה עם הסרת הקללות ומעבירים את האנרגיות הרעות ואתן אדם תחתיך כלומר אדם נותן דמים כסף ממון שהם הדמים והכוחות שהוא הוציא בעבודה להשיג את הכסף הנקרא דמים וזאת הסיבה שנקראים דמים, אזי הוא מעביר את הכוחות האנרגטיים שלו לממון ובעצם מתכפר בפעולה רוחנית זאת. ולא סתם תיקנו חכמי ישראל לעשות זאת ערב ראש השנה ויום כיפור – זאת עשו בחכמה כי כשאדם מנקה כלי מהליכלוך או הרע שבתוכו (משל לסוף השנה עם הקללות שלה) לאחר מכן הוא יכול להכניס שהם אוכל ושפע חדש ונקי (כמו כן השנה הבאה עלינו לטובה תוכל להיות כלי לדברים טובים).

זה בקיצור על הפדיון לקריאה של התפילות וסדר פדיון כפרות כנסו בקישור הבא שימו לב שהוא לא דומה בכלל לפדיון נפש, והמלצה שלי היא לעשות ניקוי אנרגטי בימים אלו כדי להתחיל את השנה להיות כלי נקי לקבל שפע ברכות לראש השנה הבא עלינו ועל כל ישראל לטובה ולברכה.

נעים להכיר,

מיטל אלבז לביא המתקשרת והמטפלת הרגשית פסיכותרפיסטית הוליסטית וקבלית מומחית באבחון תווי פנים וקול. ומטפלת רגשית מומחית. הייעוץ בתקשור תווי פנים וקול ממוקד וענייני בו מיטל מתארת המצב בזוגיות בקריירה בעסקים בעבודה בהורות ביחסים שלכם עם חברים ומשפחה מייעצת מדריכה ומכוונת אתכם מה לעשות כדי שתצליחו בכל תחומי החיים.

אימון אישי הדרך להצלחה

העצמה אישית

מהי העצמה אישית מיצוי מקסימלי של כל האיכויות שאצורות בתוך נפשך גופך וליבך. הכרת האני העצמי שלך דרך תקשור, קילוף כל החומות המגננות והשריונות שכיסית

קרא עוד »
פתח/י שיחה
דבר/י איתי אשמח לעזור...
דילוג לתוכן