תקשור – כל מה שצריך לדעת


מהו תקשור?


תקשור זהו קשר עם היקום הסביבה הבריות וחפצים זו שיטת תקשורת על טבעית שמאפשרת למתקשר לקבל מידע באופן אנרגטי דרך החוש השישי האינטואיטיבי של האדם דרך החושים תחושה מחשבה רגש סרט ויז'ן של תמונה ריח טעם בת קול באוזן. בחלימה בכתיבה. באמצעות קלפים קול תווי פנים תמונה צבעי הילה ועוד. מישויות אור מהאני הגבוה ממדריך רוחני מאדם קרוב שנפתר מהיקום מאלוהים מהנשמה של האדם שמתייעץ

מהו המידע המתקבל בתקשור?


מצב בריאותי ואפשרות לריפוי אנרגטי וזימון ישויות אור לרפואה תוך כדי תהליך ריפוי מקרוב או מרחוק
מצב נפשי ואפשרות לריפוי אנרגטי וזימון ישויות אור לרפואה תוך כדי תהליך ריפוי מקרוב או מרחוק
מצב משפחתי – ניתן לאבחן ולגלות את המצב המשפחתי של הדמויות במשפחה לאבחן את האתגרים המשפחתיים את הדינמיקה המשפחתית מה התפקיד של כל אחד מבני המשפחה ולחזק את המקום האישי בתוך המשפחה ליצירת אוירה משפחתית מכבדת אוהבת הרמונית וכמובן תוך כדי הדרכה ויעוץ לפעולה מול סיטואציות ומצבים מאתגרים בחיי המשפחה.
מצב זוגי – בתקשור ניתן לאבחן מצב זוגיות קיימת או עתידית ניתן לאבחן עבר זוגי ניתן לאבחן חסימות ומחסומים בתחום הזוגי אמונות מעכבות ודפוסי התנהגות והתנהלות מעכבים וללמד את האדם לשפר את האישיות הזוגית של עצמו לשפר את ההתנהגות האישית בתוך זוגיות ולהבין מהם כפתורי ההפעלה שמניעים אותי וגורמים לי להתרגש במערכת זוגית לטוב ולרע. נילמד לשפר את הזוגיות הקיימת ולרפא כאבי עבר ממערכות זוגיות קודמות.


מצב תעסוקתי – ניתן לאבחן מצב תעסוקתי. ניתן לאבחן מהם הכישורים והתחביבים הנטיות המקצועיות ויכולת מקצועית על מנת להתאים מקצוע תעסוקתי או יזמות עסקית. ניתן לגלות ולאבחן מהם הקשיים והאתגרים בהסתגלות תעסוקתית מהם האמונות לגבי עבודה או התנהגות כלכלית תעסוקתית או עסקית ניתן לגלות מהם האתגרים שמונעים מהאדם לממש את עצמו תעסוקתית וללמד אותו לשפר את המקום האישי בעבודה שלו את היחס של הקולגות והבוס כלפיו ניתן לשפר את התדמית התעסוקתית ולייצר התקדמות והגשמה תעסוקתית משמעותית יותר.
מצב הורי – מאפשר לגלות מהן האתגרים בהורות מהם החוזקות החולשות בתכונות ובהתנהגות ההורית. מהם הטריגרים המניעים את האדם לפעולה ניתן לגלות מהם הקשיים היכולות והפוטנציאל ההורי וללמד את האדם לתפקד טוב יותר כהורה לגבור על חסמים וקשיים בסיטואציות הוריות ולשפר את איכות הרגלי ההורות והקשר ההורי עם כל ילד וילד במשפחה.
מצב אישי – מגלה לנו תכונות אופי הרגלי התנהגות והתנהלות חוזקות חולשות אמונות תפקודי מוח וניתן לעבור תהליך של התפתחות אישית דרך המידע והתהליכים שמתבלים במהלך שיחת תקשור
מצב משפטי- יהיה הצלחה במשפט או לא מה הסיכוי שלי לצלוח במשפט ומה עליי לעשות על מנת להגיע לאחוזי הצלחה גבוהים יותר במשפט אם בכלל ליצירת צדק.

למי מסייע שיחת תקשור?

לכל אדם שנמצא בפרשת דרכים או חווה בלבול חוסר אונים תקיעות מחסום לפרוץ דרך.
לכל אדם שמעוניין בהכוונה ויעוץ לדרך פעולה.
לכל אדם שמחפש אישור לגבי דרכי הפעולה שלו בנוגע לתחומי חייו.
לכל אדם שמחפש לשפר את התכונות המידות ההתנהגות במעגלי החיים.
במערכות יחסים לכל אדם שמעוניין לקבל ריפוי לגוף ולנפש לאיזון המרכזים האנרגטיים בגוף.
לכל אדם שמבקש לקבל מפת חייו ולבחון אפשרויות ודרכי פעולה טובות להשגת תוצאות טובות יותר.
לכל אדם שמעונין לשפר את איכות חייו במעגלי החיים.
לכל אדם שמעוניין להתחבר לאני העצמי שלו ולהבין מהי תכלית חייו מהו ייעודו בחיים ומה עליו לעשות כדי להצליח להגשים ולממש את תכליתו בעולם הזה.

כיצד נעשה שיחת תקשור?

התקשור נעשה בטלפון או בפגישה אישית כאשר השיחה נעשית בחדר שקט מומלץ להדליק נרות לניקוי האנרגיה וסילוק אנרגיות מיותרות או ישויות מיותרות ולעילוי נשמת צדיק נסתר להתחברות לתדר תקשור. יש לומר תפילה להתחברות מעין מדיטציה יש לומר לחש או תפילה להגנה. ואז מתחילה השיחה.
בשיחה יש מצב שהמתקשר יספר לשואל דברים על חיו או על אישיותו על קרוביו על מצבים בחייו ויש מצב שהמתקשר יעביר אנרגיות לריפוי יברך וישלח ריפויים לאיזון הגוף והנפש יש מצב שהשואל ישאל שאלות ממוקדות והמתקשר ייתן מענה בתשובת ממוקדות וענייניות לעניין השאלה.

ישנם 3 סוגי מידע המתקבלים בתקשור

  1. מידע מפה עתידית שהמתקשר חוזה עתידות אומר זמנים וחוזה אירועים משמעותיים לשנה הקרובה
  2. מידע להכוונה הדרכה ויעוץ לגבי שאלות בתחומי חייו
  3. איתור חסימות ומחסומים ומידע וריפוי ליצירת הגשמה עצמית והצלחה ושיפור איכות החיים בתחומי החיים.
  4. יש מתקשרים שמקבלים מסרים מישויות אור שנפטרו שקרובים לאדם השואל

מי פונה לשיחת תקשור?
אנשים נשים וגברים כאחד. בגילאי 18-70 שמעוניינים לקבל מידע אודות עצמם קורובים ילדים בני זוג שכנים ומכרים.

לכל אחד מאיתנו יש מטרות בחיים שאנחנו רוצים להשיג, חלקם אנחנו מציבים לעצמנו, חלקם הקרובים שלנו מציבים עבורנו, וחלקם באים בזרימה הטבעית של החיים. מה שברור, זה כנראה שכל אחד מהם נועד כדי לשפר את החיים שלכם ולאפשר ליהנות מהחיים בצורה שהכי מתאימה לנו אישית. אבל, לפעמים מרגיש כאילו יש לנו מחסום שאנחנו לא מצליחים להתגבר עליו, אולי זה משהו פיזי, אולי זה רגשי, רוחני או בגלל כל סיבה אחרת. התסכול שנובע ממחסומים כאלו מרגיש בלתי מנוצח, שצריך עזרה, וכאן נכנסת לתמונה מתקשרת. במקרה שאתם מעוניינים בלפנות את המחסומים הללו מדרכי החיים שלכם, מתקשר/ת יכול/ה לעזור לכם משמעותית, אז הכנו לכם רשימה של כל מה שניתן להתפתח עם מתקשרת:

מה בעצם עושה מתקשרת?

תקשור משמש כגשר רוחני בין עולם הפיזי והחומר לחיים בו לעולם האמת והנשמות. במהלך כל ההיסטוריה, פונים אנשים אל מתקשרים ע״מ לקבל ייעוץ מעולם הנשמות, עצות לחיים טובים, הדרכה, ומסרים לחיים טובים יותר. במהלכו של שיחת תקשור ניתן להתייעץ בכל תחום שמעניין אתכם: אהבה, זיווג, בדיקות, לימודים, החלטות גורליות, מעברים בחיים, פרנסה, בריאות אישית או של בני משפחה. המתקשרת מיטל אלבז לביא מחכה לכם כדי לבצע תקשור שיעזור לכם בחיים שלכם. בנוסף לתקשור, מיטל

טיפול רגשי

לפעמים המחסומים אשר עומדים בפנינו אינם פיזיים אלה רוחניים ורגשיים. בכל הטירוף היום יומי שאנו חיים בו, קשה לקחת שנייה להבין איך אנחנו מרגישים, למה אנחנו מרגישים ככה, מה גורם לנו להרגשה כזו, ואולי הכי חשוב, איך מה שאנחנו מרגישים קשור לעבר שלנו? מתקשרת היא לא רק עוזרת לנווט אלמנטים רוחניים, אלה גם את האלמנטים הרגשים שאנחנו נוטים להזניח. טיפול רגשי הוא סוג של אימון אישי עבור הרגש ונשמה שלנו, ומתקשרת יכולה לתת לכם את הכלים הנכונים ולהתמודד עם האתגרים שעומדים בפנינו. מתקשרת היא יכולה גם לשמש כסוג של מטפלת הוליסטית העוסקת בהילינג נפשי.

הרגש הוא משהו שמלווה אותנו כל יום אבל קורה לנו הרבה שאנחנו לא מכילים אותו. צריך להתייחס לרגש שלנו כמו שריר, ברגע שמאמנים אותו הרבה, הוא צומח והיה יותר חזק, אבל אם מפסיקים אז יש רגרסיה. אנחנו ניתן לכם את הכלים כדי שתוכלו להמשיך בחיזוק הרגשי שלכם, ולהתקדם לעבר הצלחות רבות! 

אימון רוחני

המטרה של האימון הרוחני הינו לשפר את מצב החיים שלנו, ודומה לטיפול רגשי, לשפר את היכולת לעמוד באתגרים, להוביל לשינוי בחשיבה או בהתנהגות, לשפר את איכות החיים ולפעמים פשוט ללמוד לאהוב את עצמך ולקבל את כל הטוב וגם הפחות טוב בך ללא תנאי.

דומה לתהליך אימון רגיל, מתאמנים צריכים לקחת אחריות על חייהם, לזהות דפוסי התנהגות שגורמים להם נזק ועיכובים, ובמקביל מקבלים כלים שיאפשרו להם להתמודד עם קשיים, ליהנות מהחיים, ולהשיג את כל היעדים שהציבו לעצמם. תהליך האימון יתייחס לחיים בהווה ובעתיד, כפי שהעבר הוא הבסיס לייצור מערכת ההרגלים ודפוסי התנהגות. המאמן הרוחני יתומך, יחזק וידגיש את האמונה ביכולתיו של המתאמן לעשות שינוי חיובי בחיים. אנשים שעברו אימון רוחני ממושך ומודרך בצורה מקצועית כמו שאנחנו מציעים, מעידים על כך שהתהליך פינה להם את הדרך להצלחה, וגם לאהבה.

הסרת עין הרע

עין הרע, הוא מושג שקיבל המון תנופה בשנים האחרונות, אשר מסמל אנרגיה שלילית, אשר מקורה מצרות עין של בן אדם מסוים, ופוגעת באדם אחר. אנרגיה כזאת, עשויה לגרום לאדם להתייחס כלפי עצמו בצורה שלילית, לרדת למחשבות שליליות, כלפי עצמו, ובמיוחד כלפי הסביבה שבה הוא נמצא. אדם אשר  סובל מפגיעה מעין הרע, יראה את המציאות בצורה עקומה, ובכמובן בצורה לא מציאותית בכלל. כשעוסקים בהסרת עין הרע צריך להיזהר כפי שאנו שומעים על המון רבנים ושל מוציאות כישופים שעוסקים בטקסים שאולי נראים מרשימים או יעילים אבל בסופו של דבר לא באמת עושים מה שהם אמורים לעשות, כלומר להוציא את העין הרע. הסרת עין הרע הינו תהליך לא פשוט. מתקשרים הם אנשים עם כישורים מיוחדים, שנועדים במיוחד להסרת עין הרע. מתקשרים יכולים לזהות במבט האם בן אדם סובל מהשפעותיהן של העין הרע ולטפל בהסרת העין, כך שיוכל כל אדם לחיות חיים נורמליים רחוקים מהשפעת עין הרע. 

איך זה קשור אליכם?

כל אחד מאיתנו סבל מרגעים שהרגשנו חוסר שליטה, שהחיים לא מתקדמים בצורה שהם אמורים, ושיש לנו יותר מדי מחסומים. זה יכול ועלול גם להגיע למצב שבו מרגישים שצריך קצת עזרה, ולעבוד עם מתקשרת יכול בהרבה דרכים שונים, כפי שפרטנו, לעזור להתקדם מהמחסומים לקראת שגשוג והשגת היעדים שלכם. מעוניינים לשמוע עוד? אנחנו נשמח אם תצרו איתנו קשר כדי שנוכל לעזור לכם עם כל מה שמעניין אתכם. אנו מבטיחים לכם את השירות הכי מקצועית ומספק שיש!

נעים להכיר,

מיטל אלבז לביא המתקשרת והמטפלת הרגשית פסיכותרפיסטית הוליסטית וקבלית מומחית באבחון תווי פנים וקול. ומטפלת רגשית מומחית. הייעוץ בתקשור תווי פנים וקול ממוקד וענייני בו מיטל מתארת המצב בזוגיות בקריירה בעסקים בעבודה בהורות ביחסים שלכם עם חברים ומשפחה מייעצת מדריכה ומכוונת אתכם מה לעשות כדי שתצליחו בכל תחומי החיים.

אימון אישי הדרך להצלחה

ליעוץ טלפוני, קביעת פגישה או פרטים נוספים

צרו איתי קשר או השאירו פרטים ואחזור אליכם

העצמה אישית

מהי העצמה אישית מיצוי מקסימלי של כל האיכויות שאצורות בתוך נפשך גופך וליבך. הכרת האני העצמי שלך דרך תקשור, קילוף כל החומות המגננות והשריונות שכיסית

קרא עוד »
פתח/י שיחה
דבר/י איתי אשמח לעזור...
דילוג לתוכן