תרגילים לשיפור הראייה ע"פ עולם הקינסיולוגיה

טיפים מעשיים מידע על שיפור הראייה בדרך טבעית,

העיניים שלנו הם החלונות שלנו להתבונן על העולם. דרך העיניים אנו קולטים את מה שקורה בחוץ אנו מתבוננים על האנשים שאנו פוגשים ויכולים להתחבר אליהם או שלא דרך ההתבוננות גם אדם שהוא עיוור מתבונן דרך העין השלישית שלו דרך האינסטניקט הוא  מרגיש ומדמיין את האדם שמולו ואת העולם בכלל. דרך העיניים אנו קולטים את הסביבה את האנשים את הסיטואציות יש ראייה חזותית ויש ראייה פנימית. דרך הראייה החזותית מקבלים מידע פיזי ודרך הראייה הפנימית אנו מבנים את השקפותינו דעותינו אמונותינו ועל פי זה יוצרים את חיינו. שאנו רואים מצב אנו מעבדים אותו באמצעות המוח האחורי ששם נמצא הזיכרון ואנו משייכים את הסיטואציה לאסוציאציה שמוזכרת לנו במוח מהעבר בזיכרון שלנו נמצאים כל הזיכרונות של האדם מגיל היוולדו ועד יום מותו והמוח מעבד את התחושה והרגש מתוך האסוציאציה של האדם למול החוויה. לכן חשוב מאוד שהאדם יראה את העולם בעיניים אופטימיות ופתוחות ללא ערבוב של אמונות מגבילות אלא יהיה פתוח להתבונן בהסתכלות נקייה.

העיניים שלנו רואות במרחב הפיזי ובמרחב הפנימי. במרחב הפיזי אנו רואים דמויות טבע צבעים מקומות דברים פיזים חפצים ודוממים. במרחב  הפינימי אנו רואים השקפות אמונות אסוציאציות דמיונות ועוד. ועל פי אופן ההסתכלות שלנו על החוויות שלנו אנו בונים את המצב רוח שלנו ויוצרים את הרגשות שלנו ואת המחשבות שלנו.

ככל שהראייה שלנו חדה יותר כך נוכל לראות דברים בבהירות יותר במרחב ונוכל להתבונן על דברים בצורה יותר רחבה לקבל יותר פרטים ומידע.

שאדם בסטרס במתח הראייה שלנו מטושטשת מבולבלת מסונוורת החדות יורדת נוצרת עכירות ואפילו חושך בעיניים במקרים קיצוניים והוא לא שם לב לפרטים נהיה מעין חושך בעיינם העיניים לעיתים נהיות עכורות. זה משפיע על התגובה של האדם על קבלת החלטות שלו על אי שימת לב לפרטים בלבול וחוסר תפקוד יעיל.

כלים לשיפור הראייה:

  1. לשטוף פנים ועיניים בבוקר היטב.
  2. לברך תפילת שחרית בבוקר.
  3. לעשות פעולת מצמוץ בעיניים מידי שעה.
  4. לעשות מדיטציה ולתאר שכדור אור נכנס ממרכז הכתר אל הראש ומגיע לעיניים ממלא את העיניים שלכם באור של ריפוי בהירות טהרת המחשבה וחדות ראייה. לתאר איך העדשות של העינים שלכם מתנקות ונשטפות ואתם רואים בבהירות בחדות נפתות לכם העיניים ממש.
  5. להפנות מבט מעלה מעטה ימינה ושמאלה מבלי להזיז את הראש

כדאי לחזור על הפעולה מידי שעה שעתיים.

  1. לקום מהמחשב כל שעתיים כדי למנוע את הבהייה במסך המחשב. שאנו בוהים הראייה נעתקת מאיתנו.

הבריאה היא בשבילנו היא יפה ומטופחת הנוף נועד לשטוף את העיניים שלנו ולמלא אותנו בשמחה התפעלות אושר והתחדשות. ככל שנתבונן בחיים בטבע של בעלי החיים נוכל להתפעל מהזרימה שקיימת בטבע ולהתחבר לערוצי שפע של החיים היפים. תהנו מהיופי שבחיים. תתבוננו על עצמכם ביחס שלחיים ביחס לעובדות תתפעלו מעצמכם מילדכם מהרכוש שלכם תתפעלו מההשגים שלכם לטוב ולרע תודו על כל מה שיש לכם ותבקשו מהבריאה שלא יחסר לכם דבר שכל מה שנחוץ לכם יגיע עד היד שלכם ותזכרו להודות לבורא יתברך על כל העיניים שלכם על יכולת שלכם לראות ולהנות. תזכרו

תזכרו שאת המשקפיים שלכם אתם בוחרים לכן מומלץ להשתמש במשקפים ורודות צהובות כחולות לבנות וכמה שפחות להתשמש במשקפיים האופורות שלכם אותן תשמרו ליום קודר במיוחד smile emoticon בהצלחה

נעים להכיר,

מיטל אלבז לביא המתקשרת והמטפלת הרגשית פסיכותרפיסטית הוליסטית וקבלית מומחית באבחון תווי פנים וקול. ומטפלת רגשית מומחית. הייעוץ בתקשור תווי פנים וקול ממוקד וענייני בו מיטל מתארת המצב בזוגיות בקריירה בעסקים בעבודה בהורות ביחסים שלכם עם חברים ומשפחה מייעצת מדריכה ומכוונת אתכם מה לעשות כדי שתצליחו בכל תחומי החיים.

אימון אישי הדרך להצלחה

העצמה אישית

מהי העצמה אישית מיצוי מקסימלי של כל האיכויות שאצורות בתוך נפשך גופך וליבך. הכרת האני העצמי שלך דרך תקשור, קילוף כל החומות המגננות והשריונות שכיסית

קרא עוד »

יצירת שפע בכח המחשבה

מסר של יצירת שפע. המוח שלנו פועל כל הזמן ומייצר מחשבות שיוצרות בנו רצונות ורגשות. מחשבות אלה גורמות לנו להתלהב ולדבר אותם. זה יוצר מצב

קרא עוד »
פתח/י שיחה
דבר/י איתי אשמח לעזור...
דילוג לתוכן