מיטל אלבז לביא | טיפולים רגשיים ברפואה משלימה

מה זה מטפלת רגשית

בשנים האחרונות גובר העניין בתקשור רוחני וביכולת להתחבר לתחום הרוחני. אנשים רבים מאמינים שרק למעטים נבחרים יש את המתנה של תקשור רוחני, אבל תיאוריה מדעית חדשה מציעה שלכל אחד יש את הפוטנציאל להיות מתקשר חזק עם העולם הרוחני.

מיטל אלבז מטפלת ומתקשרת עם אנשים איך להיות משוחררים מחסמים, להצליח בכל דבר שהם יבחרו, להיות עם כיוון ולדעת בדיוק לאן הם הולכים. אין יותר בעיות, אין יותר קשיים. הם חופשיים ומאושרים. הם יודעים את התשובה לשאלה שמציקה להם.

אימון אישי הדרך להצלחה

בעיות בזוגיות? מה הכוונות שלו? האם זו האחת בשבילך? האם יש חתונה בדרך?
האם הוא בוגד ולמה זה מגיע לי?

איזה מקצוע כדאי ללמוד? באיזה תחום כדאי למקד את עצמי?
מדוע איני מצליח לשמור על קביעות בעבודה? האם אמצא עבודה? האם אקבל קידום בעבודה?

האם כדאי לפתוח עסק? כיצד לפתוח עסק? כיצד לייעל את התנהלות העסקית בעסק? מה עלי לעשות בכדי שכמות הלקוחות תצמח?
האם השותף שלי ישר איתי? האם השותפות העסקית תצליח?

למה אני תקוע? האם יש לי עין הרע? האם אצליח במשפט?

האם כדאי לעבור דירה? לאן? האם מספר הבית מתאים לי? האם לעבור דירה זה צעד נכון בעבורנו? מה משמעות מספר הבית? מה משמעות החיים שלי?

השאלות האלה נשמעות לך מוכרות?
הגעת למקום הנכון!
מטפלת רגשית לנשים גברים
מתקשרת חזקה מיטל לביא אלבז

מטפלת רגשית למבוגרים

מטפלת רגשית מומלצת למבוגרים היא מומחית בתחום הטיפול הנפשי שמעניקה תמיכה רגשית למבוגרים המתמודדים עם קשיים שונים. המטפלת הרגשית למבוגרים משתמשת בטכניקות מגוונות כמו טיפול אנרגטי, כדי לעזור למטופלים להתמודד עם לחץ, חרדה, דיכאון, ואתגרים רגשיים נוספים. תפקידה כולל הערכה של מצב המטופל, פיתוח תכנית טיפול מותאמת אישית, וליווי המטופל בתהליך השיקום הרגשי שלו.

מיטל לביא אלבז
מטפלת רגשית לנשים

מיטל אלבז לביא המתקשרת והמטפלת הרגשית פסיכותרפיסטית הוליסטית וקבלית מומחית באבחון תווי פנים וקול. ומטפלת רגשית הייעוץ בתקשור תווי פנים וקול ממוקד וענייני בו מיטל מתארת המצב בזוגיות בקריירה בעסקים בעבודה בהורות ביחסים שלכם עם חברים ומשפחה מייעצת מדריכה ומכוונת אתכם מה לעשות כדי שתצליחו בכל תחומי החיים.

 מיטל לביא אלבז מתקשרת מומלצת עונה על שאלות מרפאה ופותרת בעיות בתחומים זוגיות, פרנסה, יחסי משפחה וחברות בריאות וכל תחומי החיים. מומחית בתיקון הנפש ובריפוי הנשמה הסרת חסימות כישופים ועין הרע בקבלה ריפוי עם מלאכים וריפוי קבלי בשיטת האורות.

הבית הרוחני להצלחה זו קליניקה לרפואה משלימה בתחומים של אימון אישי העצמה אישית וריפוי ברפואה משלימה מטפלת בעיקר באנשים שסבלו ממחלות קשות כמו למשל מטרשת נפוצה דיכאון חוסר הגשמה חוסר בטחון עצמי וסרטן השד מטפלת במבוגרים בילדים ונוער עם קשיי קשב וריכוז קשיים בוויסות החושי קשיים בוויסות הרגשי קשיים במוטוריקה הגסה והעדינה קשיים חברתיים וקשיים חברתיים שנובעים מקושי בהבנת הקודים החברתיים ושתלטנות, חוסר משמעת, דווקנות ומרדנות ועוד.

הטיפול כולל ליווי והדרכת הורים טלפונית צמודה בנוסף לפגישה השבועית בקליניקה.

מהתקשורת והעיתונות

מיטל לביא - הנאחס של ב"ש באיצטדיון עופר
מיטל לביא - רדיו סול
מיטל לביא - שלישי רוחני

כיצד הטיפול עובד?

בעת הטיפול אתן מענה על כל שאלה בחיים שלא מצאת תשובה עד כה.
האבחון מהיר ומדויק.
אני מזהה מחסומים וקונפליקטים במהרה.
נותנת פתרונות וכלים מעשיים וממוקדים עם תוצאות מהירות.
ולכן לרוב רואים תוצאות מידיות.
הלקוחות שלי תמיד יוצאים מהטיפול עם תובנות ופעולה להנעה.
כדי לעזור לך לקבל החלטות כלכליות נכונות, מיטל אלבז לביא, מומחית במיסטיקה עומדת לרשותך לכוון, לייעץ, להדריך, בכל בקריירה ועסקים, כספים, ירושות, זוגיות, נישואין, ילדים ומשפחה והורות ועוד…
בכל רגע ומצבים קשים של החיים
והרגע הזה הוא – עכשיו… אז דברו איתי – ותסירו מעליכם את העול והסבל!

לקוחות מספרים

ליעוץ טלפוני, קביעת פגישה או פרטים נוספים

צרו איתי קשר או השאירו פרטים ואחזור אליכם

מאמרים מקצועיים

העצמה אישית

מהי העצמה אישית מיצוי מקסימלי של כל האיכויות שאצורות בתוך נפשך גופך וליבך. הכרת האני העצמי שלך דרך תקשור, קילוף כל החומות המגננות והשריונות שכיסית

קרא עוד »
פתח/י שיחה
דבר/י איתי אשמח לעזור...
דילוג לתוכן