תקשור

מהו תקשור

תקשור הוא תהליך של גישה למידע או אנרגיות ממקור גבוה יותר, המכונה לעתים קרובות "ערוץ" או "מדיום". זה כרוך בפתיחה לקבל ולשדר מסרים, תובנות או הדרכה מיצורים רוחניים, אהובים שנפטרו, או אפילו מהעצמי הגבוה של האדם. תקשור יכול להתבצע באמצעים שונים, כמו כתיבה אוטומטית, דיבור, או אפילו שימוש בכרטיסי תקשור.

תקשור דרך התהילים

למעוניינים לחקור תקשור בהקשר של היהדות, שיטה אחת היא תקשור דרך התהלים. ספר תהילים הוא אוסף של טקסטים עבריים קדושים המשמשים בדרך כלל לתפילה, הרהור ומדיטציה. על ידי עיסוק במצב מדיטטיבי והתמקדות במזמור ספציפי, אנשים עשויים לפתוח את עצמם לקבלת תובנות, השראה או הדרכה ממקור גבוה יותר.

פיתוח יכולת התקשור

תקשור הוא מיומנות שניתן לפתח ולחדד בעזרת תרגול. הנה כמה שלבים שיעזרו לך לשפר את יכולות התקשור שלך:

  • מדיטציה: תרגול מדיטציה קבוע חיוני להרגעת הנפש, הגברת המיקוד ופיתוח חיבור עמוק יותר לאני הפנימי שלך.
  • הגדרת כוונות: ציינו בבירור את כוונתכם להתחבר למקור גבוה יותר ולקבל מידע או הדרכה למען הטוב ביותר.
  • הגנה: לפני התקשור, הקיפו את עצמכם באור לבן מגן או קראו לנוכחותם של מדריכים או אפוטרופוסים רוחניים כדי להבטיח חוויה בטוחה וחיובית.
  • תרגל כתיבה אוטומטית: התחל בשאלת שאלות פשוטות ואפשר לתשובות לזרום ביד הכותבת שלך מבלי לסנן או לנתח במודע את המידע.

קלפי תקשור: כלי לתקשור למתחילים

אם אתה חדש בתקשור, שימוש בכרטיסי תקשור יכול להיות כלי יעיל להקלת התקשורת. בדומה לקלפי טארוט, קלפי תקשור כוללים תמונות ומסרים סמליים שיכולים לשמש גשר בין המודע לתת המודע שלך. על ידי התמקדות בשאלה או כוונה ובחירת קלף, אתה יכול לנצל את האינטואיציה שלך ולקבל הדרכה או תובנות מהמסרים של הקלפים.

תקשור באמצעות מדיטציה: דרך לתקשורת ברורה

אחת הדרכים היעילות ביותר לשפר את יכולות התקשור שלך היא באמצעות תרגול מדיטציה קבוע. מדיטציה עוזרת להשקיט את התודעה, להגביר את המיקוד וליצור חיבור עמוק יותר לאני הפנימי שלך.

הגדרת כוונות לתקשור

כאשר עוסקים בתקשור, חשוב לציין בצורה ברורה את כוונתך להתחבר למקור גבוה יותר ולקבל מידע או הדרכה למען הטוב ביותר. הגדרת כוונות עוזרת למקד את האנרגיה שלך ומאפשרת חווית תקשור יעילה יותר.

אלפי שיטות לתקשר

אלפי שיטות לתקשר

אלפי דרכים לתקשור. תקשור זה קשר.  עם מי? כל אחד עם מי שיתאים לו להגדיר עם מי הוא מתקשר: עם היקום, עם אלוהים, עם הבורא,

קרא עוד »

מה זה מתקשרת

מה זה מתקשרת? מתקשרת= יועצת רוחנית אני מאבחנת בתקשור טלפוני או פגישה אישית את המצב שבו האדם נמצא בחייו בזוגיות בעבודה ביחסים מאתרת חסימות מחסומים

קרא עוד »
תקשור לגבי מצב כלכלי

תקשור לגבי מצב כלכלי

תקשור לגבי מצב כלכלי מיטל אלבז לביא תענה לך על כל התשובות שחיפשת לשאלות החשובות של החיים. כדי לעזור לך לקבל החלטות כלכליות נכונות, מיטל

קרא עוד »
יעוץ בתקשור למשפחה

יעוץ בתקשור למשפחה

מתקשרת טובה לוקחת בחשבון משפחה היא ערך עליון שעליו צריך לשמור ולטפח. מהסיבה הזו כל עבודתי בתחום המשפחה מיועדת בעיקר לחיזוק המשפחה ופתירת בעיות בראש

קרא עוד »
תקשור כל מה שצריך לדעת

תקשור – כל מה שצריך לדעת

מהו תקשור? תקשור זהו קשר עם היקום הסביבה הבריות וחפצים זו שיטת תקשורת על טבעית שמאפשרת למתקשר לקבל מידע באופן אנרגטי דרך החוש השישי האינטואיטיבי

קרא עוד »
פתח/י שיחה
דבר/י איתי אשמח לעזור...
דילוג לתוכן